DSV ISS poszukuje pracownika

Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie.

W Polsce Grupa DSV zatrudnia około 700 pracowników. W jej skład w Polsce wchodzą spółki DSV International Shared Service, DSV Road, DSV Air & Sea oraz DSV Solutions.

DSV ISS, czyli najmłodsza Spółka w naszej Grupie, jest obecnie w fazie szybkiego rozwoju. Świadczymy usługi w zakresie księgowości, IT oraz rozpatrywania reklamacji. Jesteśmy obecni na całym świecie, jednak naszymi odbiorcami są głównie Spółki zrzeszone w Grupie DSV w Europie. Praca w naszej firmie daje wyjątkową możliwość wzięcia udziału w budowaniu firmy od samego początku. Szukamy osób ambitnych i otwartych na nowe wyzwania. Jako nasz pracownik będziesz mieć możliwość wzięcia aktywnego udziału w tworzeniu standardów i procedur w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Pracownik Zespołu Accounts Payable (“A/P”) jest odpowiedzialny za terminowe i prawidłowe procesowanie przychodzących faktur i uzgadnianie sald dostawców zgodnie z instrukcjami obowiązującymi w Grupie.

PRACOWNIK ZESPOŁU FINANSOWEGO
(ACCOUNTS PAYABLE)

Nr ref.: APC–WAW-DUŃ/2014
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:

•    rejestrowanie i księgowanie ogólnych wydatków (SAP)
•    przypisanie odpowiedniego konta P&L, aby poprawnie księgować faktury w WEBcost
•    obsługa wszystkich nieznanych i zarejestrowanych faktur przychodzących, aż zostaną zaksięgowane
•    uzgadnianie kont dostawców do odpowiednich ksiąg w systemie finansowo-księgowym
•    zapewnienie, że rachunki A/P są uzgodnione (pozycje debetowe, pozycje czekające na akceptację)
•    przygotować raportów A/P na potrzeby lokalne

Wymagania:
•    mile widziane kilkumiesięczne doświadczenie w dziale finansowym
•    wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów (licencjat)
•    atutem będzie wykształcenie w kierunku ścisłym (finanse, rachunkowość, ekonomia, matematyka itd.)
•    bardzo dobra znajomość języka duńskiego (komunikacja z duńską spółką DSV)
•    bardzo dobra znajomość języka angielskiego (język korporacyjny w DSV)
•    znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel
•    mile widziana znajomość programu SAP
•    umiejętność pracy w zespole
•    poczucie odpowiedzialności i umiejętność nadawania priorytetów
•    dokładność
•    umiejętności interpersonalne

Oferujemy:

•    możliwość wdrażania nowych pomysłów w ramach obowiązujących procedur
•    atrakcyjny pakiet socjalny
•    możliwość rozwoju zawodowego
•    umowę o pracę na czas określony jednego roku, a następnie na czas nieokreślony
•    atrakcyjną lokalizację
•    zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmiedyspozycyjność
•    umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV i list
rekrutacja@pl.dsv.com

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz.U Nr 133 poz. 883)”

Projekt i wykonanie i2D