HYDRO-NAVAL oferta pracy

Firma HYDRO-NAVAL Spółka z o.o., zajmująca się wysoko wyspecjalizowaną produkcją urządzeń dla przemysłu morskiego, poszukuje osób do pracy na stanowisku: Specjalista ds. zabezpieczeń antykorozyjnych/ Inspektor powłok antykorozyjnych

Miejsce pracy: Słupsk

WYMAGANIA:
•    Minimum 3 letnie doświadczenie w zakresie związanym z realizacją zabezpieczeń antykorozyjnych;
•    Uprawnienia NACE poziom 2 oraz FROSIO poziom III, lub równoważne będą dodatkowym atutem;
•    Uprawnienia do kontroli wizualnej spoin VT II będą dodatkowym atutem;
•    Potwierdzenie doświadczenia i umiejętności w postaci świadectw pracy, certyfikatów, referencji;
•    Znajomość j. angielskiego w stopniu co najmniej B2 w mowie i piśmie;
•    Odpowiedzialność, komunikatywność, samodzielność, dyspozycyjność, zaangażowanie;
•    Umiejętność pracy zespołowej, delegowania zadań, podejmowania decyzji.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
•    Analiza dokumentacji i specyfikacji technicznej.
•    Ekspertyzy i badania powłok malarskich.
•    Inspekcja elementów przygotowanych do malowania.
•    Projektowanie malarskich systemów antykorozyjnych.
•    Nadzór nad terminowym i jakościowym wykonaniem prac.
•    Przygotowywanie dokumentacji  powykonawczej dla Klienta.
•    Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym.
•    Rozwiązywanie bieżących problemów technologicznych związanych z procesem antykorozyjnym.
•    Generalny nadzór i odpowiedzialność za technologię i procesy zabezpieczeń antykorozyjnych.

OFERUJEMY:
•    Umowę o pracę;
•    Interesującą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
•    Atrakcyjne wynagrodzenie w zależności od kwalifikacji i doświadczenia;
•    Atrakcyjny pakiet socjalny, m.in. opieka medyczna, ZFŚS, ubezpieczenia grupowe, program sportowy;
•    Możliwości podnoszenia kwalifikacji i rozwoju na stanowisku pracy.

SKŁADANIE ALPIKACJI:
Osoby zainteresowane niniejszą ofertą pracy prosimy o przesłanie cv oraz listu motywacyjnego na adres: rekrutacja@hydro-naval.com

UPRZEJMIE INFORMUJEMY:
Aplikując na niniejsze ogłoszenie wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych w celach rekrutacji w HYDRO-NAVAL Sp. z o.o. zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych Dz.U. 02 Nr 101, poz. 926 ze zm.). Informujemy, że w ramach procesu rekrutacji na wyżej określone stanowisko przewidujemy przeprowadzenie testu kompetencji.

Projekt i wykonanie i2D