KPMG: Webinarium „Błędy w aplikacjach przyczyną groźnych cyberataków”

15-09-2017

Zapraszamy do udziału w webinarium KPMG w Polsce, na którym dowiedzą się państwo jak zadbać o bezpieczeństwo aplikacji i ochronić organizację przed hakerami.

Aplikacje internetowe stanowią dziś najczęstszy cel dla hakerów. Bezpieczeństwo przeważnie nie jest traktowane z należytym priorytetem przy ich wdrażaniu. Owocuje to dużą ilością błędów programistycznych prowadzących do poważnych luk w bezpieczeństwie. Dzięki nim hakerzy są w stanie wykraść dane użytkowników lub uzyskać dostęp do sieci przedsiębiorstwa. Patrząc na nagłówki gazet, dzieje się to niestety w ostatnich latach niezwykle często.

Michał Kurek, Partner KPMG, lider zespołu Cyber Bezpieczeństwa, członek zarządu OWASP Polska oraz mentor SANS Institute w zakresie bezpieczeństwa aplikacji internetowych podzieli się swoim wieloletnim doświadczeniem z zakresu ochrony aplikacji przed cyberprzestępcami.

Omówione zostaną następujące zagadnienia:

  • dlaczego aplikacje stanowią dziś obszar największego ryzyka dla przedsiębiorstw?
  • jakiego rodzaju luki w bezpieczeństwie najczęściej występują w aplikacjach?
  • jak działają hakerzy i w jaki sposób się przed nimi zabezpieczyć?
  • w jaki sposób spełnić nowe wymagania RODO odnośnie bezpieczeństwa aplikacji?

Wartość dla odbiorców – ograniczenie ryzyka znaczących strat w wyniku włamania do organizacji poprzez luki w aplikacjach – dzięki:

  • podniesieniu świadomości w zakresie zagrożeń wnoszonych przez aplikacje,
  • zdobyciu informacji, w jaki sposób (często bezkosztowo) w dużym stopniu podnieść bezpieczeństwo tworzonych i eksploatowanych aplikacji,
  • otrzymaniu wskazówek, jak najefektywniej zapewnić zgodność z nowym rozporządzeniem RODO i wykorzystać je do wzmocnienia procesu wytwarzania aplikacji pod względem bezpieczeństwa.

W celu zapoznania się ze szczegółami zapraszamy do udziału w godzinnym webinarium, które rozpocznie się 26 września o godzinie 11:00. Udział jest bezpłatny.

Zgłoś udział.

Serdecznie zapraszamy do udziału w webinarium.

 

Projekt i wykonanie i2D