Badanie Przemysł 4.0 w Polsce – wypełnij ankietę i odbierz książkę

Na jakim etapie jest Przemysł 4.0 w Polsce? Czy i jak organizacje inwestują w transformację cyfrową? Jak mają zamiar wykorzystywać technologie cyfrowe? I jakie wyzwania stoją przed firmami, które chcą przekształcić się w prawdziwie cyfrowe przedsiębiorstwa?

Zapraszamy do udziału w pierwszej polskiej edycji badania Deloitte o Przemyśle 4.0 i podzielenia się z nami swoją wiedzą, spostrzeżeniami i wyzwaniami.

Chcielibyśmy dowiedzieć się w jaki sposób polskie firmy inwestują w rozwiązania z obszaru Przemysłu 4.0. Globalne badanie Deloitte pokazało, że większość firm podchodzi ambicjonalnie i z dużym entuzjazmem do tego typu inwestycji. Jednocześnie zauważyliśmy wiele rozbieżności między planami, a faktycznymi działaniami. Choć firmy chcą wprowadzać zmiany w sferze cyfrowej, to trudno im odnaleźć właściwą drogę i równowagę między korzyściami z bieżącej działalności, a możliwościami, jakie oferuje Przemysł 4.0.

Czy podobnie dzieje się w Polsce? Pomóż nam stworzyć obraz polskiego Przemysłu 4.0 – weź udział w badaniu, wypełnij ankietę i odbierz książkę „Czwarta rewolucja przemysłowa” prof. K. Schwaba.

Wypełnij ankietę.

Dlaczego warto wziąć udział w badaniu?

  • Proces wypełniania badania pomoże zidentyfikować mocne i słabe miejsca w organizacji, które wspierają lub opóźniają transformację cyfrową.
  • Odpowiedzi przyczynią się do stworzenia pełnego obrazu Przemysłu 4.0 w Polsce, zidentyfikowania kluczowych inicjatyw cyfrowych i priorytetowych obszarów transformacji.
  • Dodatkowo, za poświęcenie czasu na wypełnienie ankiety chcemy podziękować polskim wydaniem książki prof. K. Schwaba „Czwarta rewolucja przemysłowa”, która właśnie ukazała się na rynku pod patronatem Deloitte.

Wypełnienie ankiety nie powinno zająć dłużej niż 15 minut. Będziemy wdzięczni za podzielenie się z nami swoimi spostrzeżeniami i wiedzą. Dostępne są dwie wersje językowe: polska i angielska.

Dziękujemy!

 

Projekt i wykonanie i2D