SPCC Photo Contest 2020


Konkurs Fotograficzny SPCC 2020
Skandynawskie Inspiracje

 
 
Kalendarze SPCC tworzyliśmy zawsze z Waszych skandynawskich wspomnień: zachwycającej przyrody, ciekawej architektury, zaskakującego designu.

W tym roku chcemy zaprosić Was do dostrzeżenia skandynawskich inspiracji…także poza Skandynawią. Podzielcie się z nami zdjęciami, które przypominają Wam o tym, co w Skandynawii najlepsze!

Rowerowe wyprawy, wnętrza urządzone w skandynawskim stylu, ekologia w codziennym życiu? A może na wakacyjnych szlakach natknęliście się na ślady polsko-skandynawskich relacji? W Polsce ich nie brakuje: muzeum skalne na Wzgórzach Dylewskich, a w nim Bla Jungfrun, Błękitna Dziewica, czyli skała pochodząca z niewielkiej, szwedzkiej wyspy o tej samej nazwie. W Mińsku Mazowieckim stacjonował wybitny Fin, Marszałek Carl Mannerheim, a zwiedzając zamek w Malborku pewnie natrafiliście na informację, że renowację tego pięknego obiektu wsparły Fundusze Norweskie.

Czekamy z niecierpliwością na Wasze zdjęcia!

CO: Każdy uczestnik konkursu może przesłać maksymalnie trzy zdjęcia, do każdego należy załączyć krótki opis miejsca i/lub okoliczności  towarzyszących jego powstaniu.

KIEDY: Zdjęcia należy przesłać na adres spcc@spcc.pl do 15. października 2020, 17:00

NAGRODY: Laureaci konkursu otrzymają wyjątkową szansę zaprezentowania swoich zdjęć w drukowanym kalendarzu SPCC na rok 2021 oraz otrzymają nagrody ufundowane przez Partnerów Konkursu Fotograficznego SPCC.

 

     
     
     
     
Zapoznaj się ze szczegółowym Regulaminem konkursu 
 
Prosimy o zapoznanie się z poniższą deklaracją przed przystąpieniem do konkursu i o zamieszczenie jej w treści maila ze zdjęciami

„Oświadczam, iż zapoznałem/łam się z Regulaminem Konkursu Fotograficznego SPCC i zgadzam się z nim, w szczególności z punktami odnoszącymi się do praw autorskich do zdjęć zgłoszonych do udziału w Konkursie”

Zespół SPCC

 

Projekt i wykonanie i2D