Dowiedz się więcej
o sekcjach narodowych SPCC:

SKANDYNAWSKO-POLSKA
IZBA GOSPODARCZA

ul. Wiśniowa 40B lok. 9
02-520 Warszawa
Tel.: +48 22 849 74 14
Fax: +48 22 646 49 30
e-mail: spcc@spcc.pl

Kontakt dla mediów:

Anna Drzewiecka, Public Dialog
+48 535 009 574
a.drzewiecka@publicdialog.pl

Zuzanna Szelińska, Public Dialog
+48 690 889 070
z.szelinska@publicdialog.pl

Zarząd

 
 PRZEWODNICZĄCY

Carsten Nilsen
Amaze Sp. z o.o.
Członek Zarządu

e-mail: cnilsen@spcc.pl

Obywatelstwo norweskie. Członek Zarządu firmy Amaze Sp. zo.o. W Polsce od roku 1992. Przewodniczący Zarządu Sekcji Norweskiej SPCC.

WICEPRZEWODNICZĄCY

Wanda Brociek
Wings of Change Wanda Brociek Advisory
trener biznesowy, mentor
e-mail: wanda.brociek@wingsofchange.pl

Obywatelstwo polskie. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu w środowisku skandynawskiej kultury organizacyjnej. Przewodnicząca Zarządu Sekcji Duńskiej SPCC.

Artur Swirtun
MAGNUSSON
Advokat (Szwecja), Radca Prawny (Polska) / Partner
e-mail: artur.swirtun@magnussonlaw.com

Obywatelstwo: polskie i szwedzkie. Członek Zarządu Sekcji Szwedzkiej. Partner, kieruje praktyką skandynawską w warszawskim biurze Kancelarii Magnusson. Ponad 15 lat doświadczenia.

Esa Tuomi
Nordea Bank
Head of Baltic Corporate Region
e-mail: esa.tuomi@nordea.com

Obywatelstwo fińskie. Od 2004 roku Członek Rady Nadzorczej Nordea Bank w Polsce. Członek Zarządu Sekcji Fińskiej (FTG) SPCC.


CZŁONKOWIE ZARZĄDU


Marcin Bruszewski

Fortum Heat and Power
Head of Legal Affairs Region Poland
e-mail: marcin.bruszewski@fortum.com

Obywatelstwo polskie. Członek Zarządu Sekcji Fińskiej (FTG) SPCC.

Daniel Jastrun,
Maruta Wachta i Wspólnicy.
Partner

e-mail: djastrun@maruta.pl

Obywatelstwo polskie. Partner w Kancelarii Maruta Wachta i Wspólnicy Sp.J. Specjalizuje się w prawie handlowym oraz korporacyjnym, ze specjalnym naciskiem na sektor IT i nowych technologii. Daniel mówi po szwedzku i pracuje także ze skandynawskimi klientami. Członek Zarządu Sekcji Szwedzkiej SPCC.

 

 

 
Peter Tærø Nielsen
Peter Nielsen & Partners Law Office
Founding Partner
email: ptn@pnplaw.pl

Obywatelstwo duńskie. Założyciel Peter Nielsen & Partners Law Office. Mieszka w Polsce od 2006 roku. Peter jest również CEO i współwłaścicielem WildaNova Sp. z o.o. - spółki deweloperskiej z Poznania oraz firmy Coille Righ Forest Estates Limited w Szkocji. Członek Zarządu Sekcji Duńskiej SPCC.

Jan Prejsnar
ARPI Group
CEO
e-mail: jan.prejsnar@arpi.com

Obywatelstwo norweskie. Założyciel Arpi Holding AS w Norwegii, od 2001 r. na stale w Polsce, gdzie prowadzi działalność Grupy Arpi, która świadczy usługi w zakresie outsorsingu. Członek Zarządu Sekcji Norweskiej SPCC od 2009.

 


ZASTĘPCY CZŁONKÓW ZARZĄDU

Leif Christiansen
Proaktive
Partner Zarządzający

e-mail: leif.christiansen@proaktive.me
Obywatelstwo duńskie. Jednen z założycieli firmy Proaktive wspierającej liderów w budowaniu organizacji opartych na wartościach w celu zwiększenia efektywności przedsiębiorstwa. W Polsce od 1996 zajmuje się HR Development. Członek Zarządu Sekcji Duńskiej SPCC.

Markku Ekholm
Suomen Unipol Oy
Dyrektor Zarządzający
email: markku.ekholm@unipol.fi

Obywatelstwo fińskie. Dyrektor zarządzający Suomen Unipol Oy, dystrybutora chemii przemysłowej i tworzyw sztucznych na rynkach fińskim i bałtyckim od 1993 roku.
Członek zarządu Sekcji Fińskiej (FTG) SPCC od lutego 2017.

Alexandra Kazimierski
Hudson Global Resources
Dyrektor Zarządzająca

email: alexandra.kazimierski@hudson.com

Obywatelstwo szwedzkie. Alexandra od ponad 10 lat związana jest z branżą doradztwa personalnego – executive search. Zajmuje się przede wszystkim strategicznym doradztwem dla międzynarodowych organizacji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Od 2004 roku jako Członek Zarządu aktywnie uczestniczy w działalności Sekcji Szwedzkiej SPCC.

Artur Tomaszewski
DNB Bank Polska SA
Prezes
e-mail: artur.tomaszewski@dnb.pl

Obywatelstwo polskie. Prezes DNB Bank Polska SA. Członek Zarządu Sekcji Norweskiej SPCC.

 

 

Projekt i wykonanie i2D