Dowiedz się więcej
o sekcjach narodowych SPCC:

SKANDYNAWSKO-POLSKA
IZBA GOSPODARCZA

ul. Wiśniowa 40B lok. 9
02-520 Warszawa
Tel.: +48 22 849 74 14
Fax: +48 22 646 49 30
e-mail: spcc@spcc.pl

Zarząd

 
 PRZEWODNICZĄCY
 


Carsten Nilsen

Amaze Sp. z o.o.
Członek Zarządu

e-mail: cnilsen@spcc.pl

Obywatelstwo norweskie. Członek Zarządu firmy Amaze Sp. zo.o. W Polsce od roku 1992. Przewodniczący Zarządu Sekcji Norweskiej SPCC.

 

WICEPRZEWODNICZĄCY

Leif Christiansen
Proaktive
Partner Zarządzający

e-mail: leif.christiansen@proaktive.me

Obywatelstwo duńskie. Jednen z założycieli firmy Proaktive wspierającej liderów w budowaniu organizacji opartych na wartościach w celu zwiększenia efektywności przedsiębiorstwa. W Polsce od 1996 zajmuje się HR Development. Przewodniczący Zarządu Sekcji Duńskiej SPCC.

Artur Swirtun
PENTERIS
Advokat (Szwecja), Radca Prawny (Polska) / Partner

e-mail: artur.swirtun@penteris.com


Obywatelstwo: polskie i szwedzkie. Przewodniczący Zarządu Sekcji Szwedzkiej. Partner, kieruje praktyką skandynawską w warszawskim biurze Kancelarii Penteris. Ponad 15 lat doświadczenia.

Marcin Bruszewski
Fortum Heat and Power
Head of Legal Affairs Region Poland

e-mail: marcin.bruszewski@fortum.com

Obywatelstwo polskie. Przewodniczący Zarządu Sekcji Fińskiej (FTG) SPCC.


CZŁONKOWIE ZARZĄDU

Artur Tomaszewski
DNB Bank Polska SA
Prezes

e-mail: artur.tomaszewski@dnb.pl

Obywatelstwo polskie. Prezes DNB Bank Polska SA. Członek Zarządu Sekcji Norweskiej SPCC.

 

 


Wanda Brociek
Wings of Change Wanda Brociek Advisory
trener biznesowy, mentor

e-mail: wanda.brociek@wingsofchange.pl

Obywatelstwo polskie. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu w środowisku skandynawskiej kultury organizacyjnej. Członek Zarządu Sekcji Duńskiej SPCC.

Daniel Jastrun
Maruta Wachta i Wspólnicy
Partner

e-mail: djastrun@maruta.pl

Obywatelstwo polskie. Partner w Kancelarii Maruta Wachta i Wspólnicy Sp.J. Specjalizuje się w prawie handlowym oraz korporacyjnym, ze specjalnym naciskiem na sektor IT i nowych technologii. Daniel mówi po szwedzku i pracuje także ze skandynawskimi klientami. Członek Zarządu Sekcji Szwedzkiej SPCC.

Tuomas Asunmaa
Spondeo
CEO

e-mail: tuomas@spondeo.fi

Obywatelstwo fińskie, doświadczenie w Polsce od 2005 r. Obecnie CEO/Właściciel poznańskiego Spondeo Consulting. Wiceprzewodniczący Zarządu Sekcji Fińskiej.


ZASTĘPCY CZŁONKÓW ZARZĄDU


Siren Knudsen
PURO Hotels
Director of Office and Internal Processes

e-mail: siren.knudsen@purohotel.pl

Obywatelstwo norweskie. Project Manager w PURO Hotels. Członek Zarządu Sekcji Norweskiej (NBF). Żyje w Polsce od 1998 roku.

Lech Gniady
Peter Nielsen & Partners Law Office

Partner

e-mail: lg@pnplaw.pl

Radca Prawny, Wspólnik w Kancelarii Peter Nielsen & Partners, wykładowca akademicki. Od 2007 r. Lech zajmuje się obsługą prawną skandynawskiego biznesu. Członek Zarządu Sekcji Duńskiej.


Alexandra Kazimierski

Morgan Philips Hudson Executive Search
Dyrektor Zarządzająca

e-mail: alexandra.kazimierski@hudson.com

Obywatelstwo szwedzkie. Alexandra od ponad 10 lat związana jest z branżą doradztwa personalnego – executive search. Zajmuje się przede wszystkim strategicznym doradztwem dla międzynarodowych organizacji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Od 2004 roku jako Członek Zarządu aktywnie uczestniczy w działalności Sekcji Szwedzkiej SPCC.

Markku Ekholm
Suomen Unipol Oy
Dyrektor Zarządzający

e-mail: markku.ekholm@unipol.fi

Obywatelstwo fińskie. Dyrektor zarządzający Suomen Unipol Oy, dystrybutora chemii przemysłowej i tworzyw sztucznych na rynkach fińskim i bałtyckim od 1993 roku.
Członek zarządu Sekcji Fińskiej (FTG) SPCC od lutego 2017.

 

 

Projekt i wykonanie i2D