Dowiedz się więcej
o sekcjach narodowych SPCC:

SKANDYNAWSKO-POLSKA
IZBA GOSPODARCZA

e-mail: spcc@spcc.pl
tel.: +48 22 849 74 14

Mamy nowy adres!

ul. Marszałkowska 142, p. 6
00-061 Warszawa

Zarząd

ZARZĄD SKANDYNAWSKO-POLSKIEJ IZBY GOSPODARCZEJ 2022
PRZEWODNICZĄCY
    Artur Swirtun 
LegalKraft, Swirtun i Wspólnicy
Advokat (Szwecja), Radca Prawny (Polska) / Partner

e-mail: artur.swirtun@legalkraft.pl

Obywatelstwo: polskie i szwedzkie. Przewodniczący Zarządu Sekcji Szwedzkiej. Partner z 20 letnim doświadczeniem. Współzałożyciel butikowej kancelarii, LegalKraft.

WICEPRZEWODNICZĄCY
  Leif Christiansen
Proaktive
Partner Zarządzający

e-mail: leif.christiansen@proaktive.me

Obywatelstwo duńskie. Jednen z założycieli firmy Proaktive wspierającej liderów w budowaniu organizacji opartych na wartościach w celu zwiększenia efektywności przedsiębiorstwa. W Polsce od 1996 zajmuje się HR Development. Przewodniczący Zarządu Sekcji Duńskiej SPCC.

  Carsten Nilsen
Amaze Sp. z o.o.
Członek Zarządu

e-mail: cnilsen@spcc.pl
Obywatelstwo norweskie. Członek Zarządu firmy Amaze Sp. zo.o. W Polsce od roku 1992. Przewodniczący Zarządu Sekcji Norweskiej SPCC.

  Tuomas Asunmaa
Spondeo
CEO

e-mail: tuomas@spondeo.fi

Obywatelstwo fińskie, doświadczenie w Polsce od 2005 r. Obecnie CEO/Właściciel poznańskiego Spondeo Consulting.
Wice-Przewodniczący Zarządu Sekcji Fińskiej.

 CZŁONKOWIE ZARZĄDU
  Artur Tomaszewski
DNB Bank Polska SA
Prezes

e-mail: artur.tomaszewski@dnb.pl

Obywatelstwo polskie. Prezes DNB Bank Polska SA. Członek Zarządu Sekcji Norweskiej SPCC.

  Wanda Brociek
Wings of Change Wanda Brociek Advisory
trener biznesowy, mentor

e-mail: wanda.brociek@wingsofchange.pl

Obywatelstwo polskie. Wieloletnie doświadczenie w sprzedaży i zarządzaniu w środowisku skandynawskiej kultury organizacyjnej. Członek Zarządu Sekcji Duńskiej SPCC.

  Marzena Zahlin
Handelsbanken
Dyrektor Zarządzająca
 

e-mail: mama34@handelsbanken.se

 

  Marcin Bruszewski
Fortum Heat and Power
Head of Legal Affairs Region Poland

e-mail: marcin.bruszewski@fortum.com

Obywatelstwo polskie. Przewodniczący Zarządu Sekcji Fińskiej (FTG) SPCC.

  ZASTĘPCY CZŁONKÓW ZARZĄDU
  Siren Knudsen
PURO Hotels
Director of Office and Internal Processes
e-mail: siren.knudsen@purohotel.pl

Obywatelstwo norweskie. Project Manager w PURO Hotels. Członek Zarządu Sekcji Norweskiej (NBF). Żyje w Polsce od 1998 roku.

  Lech Gniady
Peter Nielsen & Partners Law Office
Partner

e-mail: lg@pnplaw.pl

Radca Prawny, Wspólnik w Kancelarii Peter Nielsen & Partners, wykładowca akademicki. Od 2007 r. Lech zajmuje się obsługą prawną skandynawskiego biznesu. Członek Zarządu Sekcji Duńskiej.

  Alexandra Kazimierski
Morgan Philips Group
Dyrektor Zarządzająca

e-mail: alexandra.kazimierski@morganphilips.com

Obywatelstwo szwedzkie. Alexandra od ponad 10 lat związana jest z branżą doradztwa personalnego – executive search. Zajmuje się przede wszystkim strategicznym doradztwem dla międzynarodowych organizacji w zakresie zarządzania zasobami ludzkimi. Od 2004 roku jako Członek Zarządu aktywnie uczestniczy w działalności Sekcji Szwedzkiej SPCC.

  Markku Ekholm
Suomen Unipol Oy
Dyrektor Zarządzający

e-mail: markku.ekholm@unipol.fi

Obywatelstwo fińskie. Dyrektor zarządzający Suomen Unipol Oy, dystrybutora chemii przemysłowej i tworzyw sztucznych na rynkach fińskim i bałtyckim od 1993 roku.
Członek zarządu Sekcji Fińskiej (FTG) SPCC od lutego 2017.

Projekt i wykonanie i2D