BALAJCZA Linguistic Services: wywiad w Słodki Live z Timeą Balajcza

9-02-2018

Jest nam miło poinformować, że 30 stycznia 2018 r. Timea Balajcza, dyrektor operacyjny oraz wiceprezes zarządu firmy BALAJCZA dostała zaproszenie i udzieliła wywiadu w telewizji internetowej Słodki Live.

Podczas wywiadu Timea Balajcza mówiła między innymi o tym, że firma BALAJCZA świadczy swoje usługi przedsiębiorstwom, tj. tłumaczenia lub kursy językowe. Opowiedziała również o misji firmy i wspieraniu biznesu klientów poprzez pomoc w porozumiewaniu się z zagranicznymi kontrahentami, dostawcami, czy współpracownikami. Wspominała także, jak bardzo ważna jest jakość usługi oraz jak bardzo klienci potrzebują profesjonalnych tłumaczeń dostarczanych zawsze na czas.

Podczas wywiadu Timea Balajcza przedstawiła statystyki firmy. BALAJCZA jest jedną z młodszych firm na rynku zajmujących się tłumaczeniem, ponieważ działa od 2010 roku. Firma ma 1500 klientów oraz 1200 tłumaczy z całego świata, dzięki którym obsługuje ponad 250 kombinacji językowych. W 2017 roku przetłumaczyliśmy ponad 2,5 mln słów i obsłużyliśmy 10 000 uczestników konferencji.

Link do pełnego wywiadu:
https://slodkilive.pl/2018/01/31/7650/

W razie zapotrzebowania na jakiekolwiek usługi tłumaczeniowe, prosimy o kontakt mailowy: timea.balajcza@balajcza.pl

www.balajcza.pl


BALAJCZA Linguistic Services - więcej aktualności i informacji

 

Projekt i wykonanie i2D