Albatros Travel Poland Sp. z o.o.: wyróżnione nagrodą Konsumencki Lider Jakości Debiut Roku 2018

9-04-2018

Biuro podróży Albatros Travel zostało nagrodzone godłem Konsumencki Lider Jakości – DEBIUT ROKU 2018 w ogólnopolskim programie konsumenckim, realizowanym przez redakcję Strefy Gospodarki, ogólnopolskiego, niezależnego dodatku dystrybuowanego wraz z Dziennikiem Gazetą Prawną. Jego założeniem jest wyłonienie najlepszych, wartych uwagi konsumenta rynkowych nowości i wsparcie ich promocji poprzez nagrodzenie przez Kapitułę Redakcji Strefy Gospodarki godłem Konsumencki Lider Jakości – DEBIUT ROKU 2018.

Bardzo się cieszymy, że kapituła programu doceniła wysoką jakość naszych wycieczek oraz naszą filozofię podróżowania, nastawioną na świadomą turystykę i jej zrównoważony rozwój. Zadowolenie klientów jest naszym najważniejszym priorytetem, dlatego podróżujemy w małych grupach, bo tak zwiedza się łatwiej,  unikamy długich i męczących przejazdów a na nocleg wybieramy najczęściej hotele 3* lub 4*. Układając program wycieczek dbamy też o to, aby obok normalnego programu zwiedzania nie zabrakło czasu na wypoczynek i chwilę wytchnienia np. przy filiżance kawy w lokalnej kawiarni.
 
Z drugiej strony jednak, w podróżach ważna jest także miejscowa ludność, którą odwiedzają nasi klienci. Dlatego też angażujemy się w projekty charytatywne wspierające lokalne społeczności np. w Indiach, RPA czy na Borneo. Nie pozostajemy też obojętni na los zwierząt. Bierzemy udział w różnych projektach dotyczących ochrony przyrody i projektach badawczych w Afryce np. ochrona siedlisk nosorożców. Zależy nam, aby dzikie zwierzęta można było spotykać w ich naturalnym środowisku, w związku z czym podczas naszych podróży nie organizujemy wycieczek do miejsc, w których zwierzęta są zmuszane do nienaturalnych zachowań i służą tylko ludzkiej rozrywce. Tak robiliśmy od zawsze i nie zamierzamy tego zmieniać. Tą ideą natchnął nas założyciel i właściciel Albatros Travel – Søren Rasmussen, biolog z wykształcenia i podróżnik z zamiłowania.


Albatros Travel Poland Sp. z o.o. - więcej aktualności i informacji

 

Projekt i wykonanie i2D