DSV Group Poland: ponownie zwycięzcą Manufacturing Excellence Award

9-07-2018

DSV już drugi rok z kolei zostało odznaczone tytułem Logistics Provider of the Year podczas 6 Gali CEE Manufacturing and Logistics Awards, która odbyła się 21 czerwca w Warszawie.

Wręczenie nagród stanowi zwieńczenie dorocznego szczytu strategicznego organizowanego przez serwis EuropaProperty.com oraz kwartalnik CEO Manufacturing Magazine. Zwycięzcy poszczególnych kategorii konkursowych wyłaniani są przez niezależne jury składające się z kilkunastu ekspertów branżowych w ramach Manufacturing Excellence Awards oraz Manufacturing Supplier & Professional Service.

Statuetkę w imieniu operatora odebrał Maciej Walenda, Executive Vice President CEE and Russia oraz Prezes Zarządu DSV Solutions w Polsce, który został także zaproszony do panelu dyskusyjnego dotyczącego zagadnień związanych z wyzwaniami logistyki, odbywającego się w części merytorycznej spotkania, poprzedzającej galę wręczenia nagród.

- Ogromnie cieszę się z tego wyróżnienia, które jest wynikiem ciężkiej pracy całego zespołu DSV. Nasze nieustanne starania o to, aby zapewniać naszym klientom kompleksowe, a zarazem elastyczne usługi wysokiej jakości znajduje swoje odzwierciedlenie właśnie w takich momentach. Fakt, że zostajemy uhonorowani tą nagrodą już drugi rok z rzędu pokazuje natomiast, że nie zamierzamy osiadać na laurach – mówi Maciej Walenda.

Tegoroczny szczyt oraz gala wręczenia nagród zgromadziły przeszło 200 uczestników, wśród nich m.in. kadrę zarządzającą, inwestorów, finansistów, bankowców, przedstawicieli rynku nieruchomości i HR oraz innych branżowych profesjonalistów.


DSV Group Poland - więcej aktualności i informacji

 

Projekt i wykonanie i2D