Rödl & Partner: numerem 1 wśród firm księgowych

2-10-2018

Rödl & Partner zajął 1. miejsce w rankingu „Book of Lists” w kategorii „Firmy księgowe” oraz 2. miejsce w kategorii „Firmy audytorskie”. Kolejne pozycje w czołówce to 3. miejsce w rankingu firm doradztwa podatkowego oraz 4. miejsce wśród międzynarodowych firm prawniczych. Kolejny rok z rzędu firma potwierdza silną pozycję na polskim rynku usług doradczych.

17 września w warszawskim Hotelu Polonia Palace miała miejsce uroczysta gala z okazji inauguracji 23. edycji rocznika „Book of Lists”. Rozdano certyfikaty firmom, które zwyciężyły w poszczególnych kategoriach tego prestiżowego rankingu, wręczono też nagrody specjalne. Certyfikat za zajęcie 1. miejsca wśród firm księgowych w imieniu Rödl & Partner odebrała Renata Kabas-Komorniczak, Partner i doradca podatkowy w warszawskim biurze firmy. Na galę i wieczorny networking licznie przybyli przedstawiciele organizacji biznesowych, inwestorzy i kadra zarządzająca.

Rödl & Partner to międzynarodowa firma świadcząca zintegrowane usługi profesjonalne w obszarach: audyt, Business Process Outsourcing, doradztwo podatkowe, doradztwo prawne, consulting. Na rynku polskim funkcjonuje od 26 lat, doradzając spółkom z różnych branż i segmentów. Niemieckie standardy przekładają się na rzetelność i jakość usług świadczonych przez interdyscyplinarne zespoły, a klient zawsze znajduje się w centrum uwagi.

Publikacja „Book of Lists” to prestiżowy polsko-angielski przewodnik po polskim biznesie, który przedstawia firmy za pośrednictwem rankingów, tworzonych według różnorodnych kryteriów przypisanych do konkretnego sektora gospodarki. W tym roku publikacja ukazała się już po raz 23. Wydawcą przewodnika jest Valkea Media.


Rödl & Partner - więcej aktualności i informacji

 

Projekt i wykonanie i2D