Rödl & Partner: „10 najważniejszych zmian w podatkach w roku 2019”

28-01-2019

Eksperci Rödl & Partner przygotowali dla przedsiębiorców broszurę, w której opisanych zostało dziesięć najważniejszych zmian w prawie podatkowym. Zmiany te znacząco wpływają na działalność przedsiębiorstw, a niedostosowanie się do nadchodzącej rzeczywistości podatkowej może grozić sankcjami i dodatkowymi obowiązkami po stronie podatników.

Broszura w przystępny sposób przedstawia zmiany, które ustawodawca wprowadza lub planuje wprowadzić w 2019 roku. Poruszono w niej m.in. kwestie związane z raportowaniem schematów optymalizacyjnych, ulgami podatkowymi dla przedsiębiorców, zmianami w dokumentowaniu cen transferowych oraz rozliczaniu: wydatków na samochody służbowe, kosztów uzyskania przychodów, czy podatku u źródła od dywidend i należności licencyjnych.

W publikacji zawarto także informacje o najistotniejszych wymogach, które należy spełnić i najważniejszych działaniach, które należy podjąć, aby dostosować się do nowych regulacji.

Pobierz bezpłatnie broszurę ze strony Rödl & Partner: http://www.roedl.net/pl/pl/publikacje/broszury/broszura_10_najwazniejszych_zmian_w_podatkach_w_roku_2019.html


Rödl & Partner - więcej aktualności i informacji

 

Projekt i wykonanie i2D