CitySpace: otwiera nowe centrum we Wrocławiu. To największa przestrzeń w portfelu operatora

22-01-2019

W stolicy Dolnego Śląska powstaje drugie, po Nobilis Business House, centrum biznesowe CitySpace. Najemcy zyskają przestrzeń obejmującą 270 stanowisk pracy w 8 elastycznych biurach typu open space.

Operator biur serwisowanych CitySpace zdecydował o otwarciu drugiej lokalizacji we Wrocławiu po Nobilis Business House w okolicach Placu Grunwaldzkiego. Centrum biznesowe w biurowcu Aquarius Business House jest odpowiedzią na wysoki popyt na biura serwisowane w stolicy Dolnego Śląska. – Nowe biuro pozwoli nam sprostać zapotrzebowaniu na stanowiska pracy z zabezpieczonymi usługami kancelaryjnymi, drukowania, obsługi technicznej czy salami konferencyjnymi lub przestrzenią kuchenną. Już dziś otrzymujemy sygnały o zainteresowaniu takimi przestrzeniami ze strony młodych i szybko rozwijających się firm, biur startowych dużych, międzynarodowych centrów usług wspólnych czy lokalnych przedsiębiorców – tłumaczy Sebastian Rączkowski, dyrektor zarządzający CitySpace.

Stanowiska pracy oferowane we wrocławskim Aquariusie zostaną podzielone pomiędzy 8 przestrzeni typu open space. Będą one obejmować od 15 do 60 biurek przystosowanych do oczekiwań najbardziej wymagających pracowników. Każdy open space posiada dedykowaną salę konferencyjną. Z myślą o kadrze zarządzającej, CitySpace zaaranżuje w nowym centrum biznesowym także gabinety zapewniające prywatność i spokojną pracę.

Zaletą nowej lokalizacji jest doskonałe położenie Aquariusa. Biurowiec znajduje się w ścisłym centrum Wrocławia, przy ulicy Swobodnej 1. Od dworca kolejowego Wrocław Główny dzieli go zaledwie kilka kroków. – Z pełną odpowiedzialnością możemy powiedzieć, że dziś w stolicy Dolnego Śląska lepszej lokalizacji nie ma. To wymarzone miejsce dla firm, które chcą zapewnić mobilność swoim pracownikom – ocenia Sebastian Rączkowski. Wśród atutów nowej przestrzeni wskazuje wyjątkowe przestrzenie wspólne. – Na szczególną uwagę zasługuje fantastyczna 120-metrowa strefa co-workingowa połączona z funkcjami kuchni i przestrzeni dyrektor zarządzający CitySpace.

Otwarcie ósmego centrum biznesowego CitySpace planowane jest na koniec lutego 2019 roku. Oprócz elastycznych przestrzeni typu open space operator zaoferuje klientom biura wirtualne oraz możliwość wynajmu sal konferencyjnych na spotkania biznesowe.

Wszystkie centra biznesowe CitySpace zaopatrzone są w zapewniającą komfort pracy i ciągłość działania najwyższej klasy infrastrukturę IT, wysokiej jakości meble oraz szereg udogodnień dla pracowników. Części wspólne biur serwisowanych obejmują zaplecze w postaci kuchni wyposażonej we wszystko, co potrzebne oraz strefy relaksu.

Oferta CitySpace adresowana jest do szerokiego grona klientów: od start-upów do korporacji. Wśród najemców są firmy z branż: finansowej, farmaceutycznej, nowych technologii, nieruchomości, doradztwa i wiele innych. Uzupełnieniem oferty CitySpace jest możliwość rejestracji firmy w prestiżowej lokalizacji oraz obsługa korespondencji.

CitySpace to biura oferowane w 8 lokalizacjach w Polsce (3 w Warszawie, 2 we Wrocławiu oraz po jednej w Gdańsku, Katowicach i Krakowie). Firma jest obecna na polskim rynku od 2015 roku. Jej właścicielem jest Echo Investment S.A.


CitySpace - więcej aktualności i informacji

 

Projekt i wykonanie i2D