Maruta Wachta Sp.J.: wybrana najlepszą kancelarią w Europie Środkowej przez brytyjski magazyn The Lawyer

8-04-2019

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że będąca członkiem SPCC kancelaria Maruta Wachta została wybrana najlepszą kancelarią w Europie Środkowej przez brytyjski magazyn The Lawyer. Nagrodę w imieniu kancelarii podczas gali w Londynie, odebrał jej partner – Daniel Jastrun.

Drugie miejsce i rekomendacja przypadła aktywnej na rynku polskim kancelarii Wolf Theiss. Wsród nominowanych w kategorii firmy roku w Europie Środkowej były także Kinstaller i Schoenherr.

Jest to powtórny sukces kancelarii Maruta Wachta na The Lawyer European Awards, która w zeszłym roku triumfowała w kategorii Kancelaria Roku w Polsce oraz najlepsza kancelaria specjalistyczna w Europie.

„The Lawyer” jest renomowanym brytyjskim tygodnikiem ukazującym się od 1987 roku. Nagrody European Awards są przyznawane od 2009 roku i mają na celu coroczne wyróżnienie osiągnięć danych kancelarii w zakresie świadczonych usług oraz wysokiego poziomu obsługi klientów, jak również podkreślenie ich pozycji na rynku prawniczym.

Wybór zwycięzców należy do jury, w skład którego wchodzą partnerzy zarządzający wiodących angielskich kancelarii oraz general counsel międzynarodowych korporacji takich Facebook, Santander, AEG, Bupa.

Kancelaria Maruta Wachta, to zespół ekspertów specjalizujących się w prawie nowych technologii, ale także danych osobowych, zamówieniach publicznych, fuzjach i przejęciach, czy też procesach sądowych. Ponowne zwycięstwo w konkursie „The Lawyer European Awards”, to efekt wielu zmian, które zaszły w firmie na przełomie kilku lat: wzrostu zatrudnienia, obrotów firmy, współpracy z czołowymi uniwersytetami w kraju, rozwój nowych praktyk.

Więcej szczegółów na https://www.thelawyereuropeanevent.com/winners

Korzystając z okazji informujemy także, że w tym roku Kancelaria Maruta Wachta awansowała do Band 1 w rankingu Chambers Europe w kategorii TMT.


Maruta Wachta Sp.J. - więcej aktualności i informacji

 

Projekt i wykonanie i2D