HUB Logistics Sp. z o.o.: uruchomił nowe centrum logistyczne w Pęcicach pod Warszawą

12-04-2019

W lutym b.r. HUB logistics Sp. z o.o. – dynamicznie rozwijający się integrator usług związanych z logistyką - uruchomił operacje w nowoczesnym obiekcie magazynowym, zlokalizowanym przy ul. Sokołowskiej 50 w Pęcicach pod Warszawą.

Inwestycja została przeprowadzona w modelu umowy długoterminowego wynajmu z firmą Altmaster. Centrum posiada bardzo dogodne połączenie z autostradą A2 oraz możliwość szybkiego włączenia się w ruch uliczny Warszawy. Powierzchnia operacyjna centrum wynosi blisko 5 tys. m2, w tym pomieszczenia biurowe i socjalne.  Budynek jest w pełni dostosowany do specyfiki operacji klienta – producenta i dystrybutora z branży fashion. Realizacja procesów jest wspierana przez zaawansowany system Logifact WMS. HUB logisitcs w nadchodzących miesiącach planuje intensywnie rozwijać zaplecze technologiczne obiektu oraz optymalizować operacje, aby dążyć do maksymalnej efektywności i synergii obsługi klientów.

Największą siłą HUB logistics jest kompleksowe połączenie usług outsourcingowych dla logistyki wewnętrznej z doradztwem w zakresie łańcucha dostaw oraz usługami transportu i spedycji. Firma stanowi unikatowe centrum kompetencji, które pozwala realizować podstawowy cel, jakim jest umożliwienie klientom osiągania najwyższych wyników w ich obszarach działania.


HUB Logistics Sp. z o.o. - więcej aktualności i informacji

 

Projekt i wykonanie i2D