Radisson Blu Hotel Szczecin: Restauracja Renaissance w hotelu Radisson Blu w Szczecinie trzecią najlepszą restauracją w Polsce

20-10-2020

Restauracja Renaissance w hotelu Radisson Blu w Szczecinie odniosła niesamowity sukces. W ostatniej edycji festiwalu Fine Dining Week 2020 zdobyła trzecie miejsce w Polsce oraz po raz kolejny pierwsze miejsce w Szczecinie we wszystkich kategoriach.

Utalentowany zespół Anny Szadkowskiej - Szefa Kuchni hotelu Radisson Blu w Szczecinie stworzył zwycięskie menu, które zdobyło podniebienia naszych Gości, a zespół kelnerów pod kierownictwem Bernadety Brzezińskiej – Kierownika Gastronomii zdobył ich serca!

 
   

Zespół kuchni hotelu gotuje z pasją, dba o niepowtarzalne wrażenia smakowe, szuka inspiracji, osobiście odwiedza lokalnych producentów, aby mieć pewność co do jakości produktów, z którymi pracuje. W menu Restauracji Renaissance znajdziemy zarówno sezonowe specjalności jak i dania kuchni autorskiej. W październiku zapraszamy szczególnie na Steki i Owoce Jesieni, w listopadzie na Gęsinę na św. Marcina, a w grudniu na Świąteczne Spotkania przy Stole.

Oferta Restauracji Renaissance skierowana jest do każdego, dla kogo ważne jest doświadczenie związane z celebracją posiłku i jakością w przystępnej cenie, które zaczynają się już od 23 zł. To doskonałe miejsce na spotkanie biznesowe, romantyczną kolację, organizację imprezy okolicznościowej.
Wnętrze restauracji jest klasycznie eleganckie, co wyróżnia restaurację na tle obecnych masowych trendów. Każdy ceniący kameralną atmosferę, a także poszukujący miejsc romantycznych i dyskretnych polubi to miejsce. O poziom serwisu dba doświadczona obsługa kelnerska, która równie znakomicie radzi sobie z obsługą gości polsko jak i anglojęzycznych. Goście restauracji mogą bezpłatnie skorzystać ze strzeżonego parkingu hotelowego.


Radisson Blu Hotel Szczecin - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D