BALAJCZA Linguistic Services: Śniadanie online z BALAJCZA środa, 23 czerwca 2021 r.

15-06-2021

Śniadanie online z BALAJCZA
Środa, 23 czerwca 2021 r.
godz. 8:00-9:00„Hongkong – jeden kraj, dwa systemy”

Specjalny Region Administracyjny Hongkong obejmuje ponad 200 wysp. To niezwykłe miejsce, w którym co siódmy mieszkaniec jest milionerem, ale aż co piąty żyje w skrajnej biedzie. Raj dla expatów czy najdroższe miejsce do życia na świecie?

Opowieści o tym regionie będzie poświęcone kolejne Śniadanie Balajcza: „Hongkong – jeden kraj, dwa systemy”. Zapraszamy wyjątkowo w środę 23 czerwca o 8.00 na godzinne spotkanie on-line.

Dowiecie się Państwo między innymi:

Jak Union Jack znikł z flagi Hongkongu?
Przed jakimi sklepami ustawiają się kolejki?
Który sektor gospodarki skupia najwięcej milionerów?
Co w Hongkongu oznacza „I Can Accept Cash” – ICAC?
Dlaczego wprowadzono zasadę „one woman, one room”?

Spotkanie poprowadzi pani Kamila Radzyńska – trenerka biznesu, specjalistka od komunikacji międzykulturowej, członkini SIETAR Polska, R&D Manager z doświadczeniem w handlu zagranicznym, romanistka, pasjonatka Dalekiego Wschodu, laureatka Konkursu wiedzy o Francji organizowanego przez radio PR III i France Inter.

Spotkanie odbędzie się w języku polskim.

W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:

Timea Balajcza, timea.balajcza@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446


Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.


BALAJCZA Linguistic Services - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D