White & Case M. Studniarek i Wspólnicy - Kancelaria Prawna sp.k.: Michał Zieniewski wzmacnia praktykę energetyczną Kancelarii

21-09-2010

Na początku sierpnia do grupy energetycznej kancelarii White & Case dołączył nowy partner – mecenas Michał Zieniewski. 

Mecenas Zieniewski specjalizuje się w doradztwie związanym z organizacją i finansowaniem przedsięwzięć infrastrukturalnych. Jego doświadczenie obejmuje szereg przedsięwzięć w sektorze energetycznym, dotyczących zarówno energetyki odnawialnej jak i konwencjonalnej.  Doradzał przy inwestycjach typu greenfield i brownfield jak i przy przedsięwzięciach prywatyzacyjnych. Posiada również bogate doświadczenie związane z kwestiami regulacyjnymi. Mecenas Zieniewski doradza zarówno kredytodawcom, jak i sponsorom i wykonawcom. Ma również doświadczenie związane z doradztwem przy finansowaniu transakcji na rynku nieruchomości oraz nabycia aktywów ruchomych.
Michał Zieniewski specjalizuje się także w transakcjach w zakresie partnerstwa publiczno-prywatnego (PPP). Brał udział w realizacji pierwszego projektu PPP w Polsce. 
Michał dołączył do White & Case wraz z trzema dotychczasowymi współpracownikami: Witoldem Janiszewskim, Magdaleną Otto i Joanną Szypulską. Nowi członkowie zespołu Energy, Infrastructure and Project Finance bez wątpienia wzmocnią pozycję White & Case zarówno w Polsce, jak i w całym regionie Europy Środkowo – Wschodniej.


White & Case M. Studniarek i Wspólnicy - Kancelaria Prawna sp.k. - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D