SAS Scandinavian Airlines : Najbardziej punktualną linią lotniczą Europy

26-01-2011

Flightstats przyznał Skandynawskim Liniom Lotniczym SAS tytuł najpunktualniejszych linii lotniczych w Europie.

„Jesteśmy bardzo dumni, że oficjalnie przyznano nam tytuł najpunktualniejszych linii lotniczych w Europie. Cały nasz personel, począwszy od pracowników odprawy i osób obsługujących wyjścia a skończywszy na bagażowych, codzienne bardzo ciężko pracuje, aby zapewnić naszym klientom wyjątkową obsługę charakterystyczną dla SAS. Nasze innowacyjne rozwiązania w zakresie odprawy, fakt, że byliśmy pierwszymi liniami lotniczymi, które wprowadziły procedurę bezpieczeństwa Fast Track, oraz to że jesteśmy jednymi z najpunktualniejszych linii lotniczych na świecie sprawiają, że żaden z naszych konkurentów nie jest w stanie dorównać ofercie SAS pod względem punktualności przelotów”, mówi John Dueholm, p. o. dyrektora zarządzającego SAS.

SAS był nominowany również w kategorii najbardziej punktualnych linii lotniczych na świecie i był jedynym przewoźnikiem spoza regionu Azji i Pacyfiku uwzględnionym w tej kategorii.

Wśród regionalnych europejskich linii lotniczych, jednym z finalistów były norweskie linie Widerøe należące do Grupy SAS.

Więcej informacji na temat nagród za punktualność przyznawanych przez FlightStats można znaleźć na stronie:
http://opsawards.flightstats.com/

Flightstats monitoruje punktualność ponad 150 000 lotów dziennie, gromadzi dane do analiz i publikacji oraz codziennie przekazuje milionom podróżujących po całym świecie pasażerów informacje dotyczące punktualności lotów w czasie rzeczywistym.


SAS Scandinavian Airlines - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D