SAS Scandinavian Airlines : Uruchamia nowe połączenie z Wrocławia do Kopenhagi już od 2 maja 2011

17-02-2011

W poniedziałek, 2 maja wystartuje nowe połączenie SAS ze stolicy Dolnego Śląska do Kopenhagi, łączące obydwa miasta w około 1 godzinę i 20 minut.

Samoloty SAS wylatujące z Wrocławia będą lądować w kopenhaskim porcie lotniczym Kastrup, będącym głównym hub-em linii SAS i jednocześnie jednym z najbardziej przyjaznych lotnisk: łatwym do przesiadki, kameralnym, określanym jako „ciche”, wielokrotnie nagradzanym.

Tym samym dzięki licznym, bezpośrednim połączeniom SAS i partnerów sojuszu Star Alliance z kopenhaskiego lotniska, pasażerowie podróżujący z Wrocławia zyskują nie tylko dogodną komunikację z Danią i Skandynawią ale także z wieloma miastami na całym świecie.

Wrocław to czwarte polskie miasto na mapie połączeń SAS - obecnie SAS w Polsce oferuje bezpośrednie rejsy do Kopenhagi z Gdańska, Poznania i Warszawy oraz z Gdańska do Oslo (lotnisko Gardermoen).  Łącznie SAS oferuje połączenia do ponad 60 skandynawskich miast.

Loty na trasie Kopenhaga – Wrocław będą realizowane przez cztery dni w tygodniu:
 w poniedziałek, środę, piątek i niedzielę wg następującego rozkładu:

- Wylot z Kopenhagi o godz. 11:15, przylot do Wrocławia o 12:30 (nr rejsu SK763)
- Wylot z Wrocławia o godz. 13:00, przylot do Kopenhagi o 14:20 (rejs nr  SK764)

Połączenie będzie obsługiwane  przez 50- miejscowe samoloty  CRJ200.

Bilety już od 18 lutego będzie można zarezerwować na stronie www.flysas.pl, gdzie znajduje się bardzo prosty i funkcjonalny system wyświetlania dostępnych miejsc i taryf . Pozwala on wybrać najdogodniejsze terminy podróży.
Cena biletu w jedną stronę na tej trasie będzie zaczynać się od 315,- PLN. Cena obejmuje wszystkie opłaty lotniskowe, podatki oraz opłatę za wystawienie biletu.
Rezerwacja i zakup biletów na stronie internetowej www.flysas.pl  oraz we wszystkich biurach podróży posiadających licencję IATA.
Przetarty szlak
Wcześniej, od 27-go października 2002  roku pasażerowie z Wrocławia korzystali z  połączenia z Kopenhagą realizowanego przez duńskie  linie lotnicze  Cimber Air na mocy umowy "code-share"  (wspólnego systemu rezerwacji miejsc) z  liniami SAS.
Teraz SAS uruchamia połączenie pod własną flagą –  z radością zapraszamy więc na pokład SAS – najbardziej punktualnej linii lotniczej w Europie!
 


SAS Scandinavian Airlines - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D