Korzyści z członkostwa w FTG

 
Fińskie Stowarzyszenie Biznesu (Finnish Trade Guild - FTG) jest jedą z czterech sekcji narodowych Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej (SPCC). SPCC zszerza ponad 360 firm członkowskich i jest jedną z największych bilateralnych izb gospodarczych w Polsce. Główne biuro mieści się w Warszawie. Izba posiada również regionalne reprezentacje w Krakowie, Poznaniu, Wrocławiu, Szczecinie oraz w Trójmieście.
.
W skład FTG wchodzi 72 członków, w tym 67 firm zreszonych (stan na 31.12.2016) reprezentujących różne branże, m.in.: finanse i ubezpieczenia, produkcję, logistykę i transport, księgowość, telekomunikację, budownictwo, IT, usługi prawne, handel hurtowy i detaliczny, przemysł energetyczny  i paliwowy, przemysł chemiczny, papierniczy i metalowy.
.
Dołączając do SPCC oraz Finnish Trade Guild Twoja firma może czerp ze wszystkich korzyści, jakie Izba oferuje swoim członkom, w tym:
  • Dodatkowy dostęp do informacji rynkowych i handlowych;
  • Wsparcie w promowaniu interesów gospodarczych i kontaktów z decydentami;
  • Networking w postaci biznes mixerów organizowanych przez SPCC, spotkań VIP i innych wydarzeń;
  • Rozwój zawodowy i wymiana doświadczeń w formie seminariów tematycznych oraz konferencji;
  • Dostęp do bazy firm członkowskich należących do SPCC i FTG;
  • Możliwość bezpłatnego skorzystania z sali konferencyjnej w biurze SPCC, pod warunkiem jej dostępności
  • Promocja firmy poprzez stronę internetową SPCC, newsletter, katalog firm członkowskich oraz poprzez spotkania organizowane przez SPCC i FTG;
  • Możliwość składania ofert  biznesowych członkom SPCC;
  • Współpraca z innymi izbami bileteralnymi w Polsce oraz ambasadami krajów skandynawskich i bałtyckich.
Jako członek FTG można poszerzać sieć kontaktów uczestnicząc w cieszących się dużym zainteresowaniem spotkaniach organizowanych przez Finnish Trade Guild, takich jak coroczny Fiński Piknik Letni, Crayfish Party, Fiński Dzień Niepodległości i inne wydarzenia towarzyskie, biznesowe oraz spotkania VIP.
.
Więcej informacji na temat Finnish Trade Guild i naszych dotychczasowych działań znajdą Państwo tutaj:  http://www.spcc.pl/en/node/73
.
Roczna opłata członkowska w Skandynawsko - Polskiej Izbie Gospodarczej wynosi 1 680 PLN (małe firmy), 3 360 PLN (średnie firmy) lub 5 565 PLN (duże firmy). W zależności od lokalizacji firmy, mogą jej również przysługiwać rabaty.
.
Aby uzyskać więcej informacji na temat FTG i SPCC, naszych działań i korzyści płynących z członkostwa, prosimy o kontakt z Przewodniczącym FTG Panem Esa Tuomi esa.tuomi@nordea.com lub którymkolwiek z pozostałych członków Zarządu FTG.
 
CZŁONKOWIE O FINNISH TRADE GUILD:

"Barona jest członkiem FTG i SPCC od 2012 roku. Dla nas, jako firmy usługowej, która współpracuje głównie z klientami skandynawskimi było oczywiste, aby stać się częścią fińskiej i skandynawskiej społeczności biznesowej w Polsce. Różnorodne i reguralne spotkania i seminaria okazały się doskonałą okazją do nawiązywania kontaktów i zapewniły możliwość wymiany doświadczeń biznesowych.

Udział w charakterze sponsora w corocznych imprezach organizowanych przez FTG, takich jak obchody Fińskiego Dnia Niepodległości czy Fińskiego Pikniku Letniego z pewnością przyczynił się do rozpoznawalności firmy Barona wśród innych fińskich firm w Polsce. Wspierając i organizując wraz z SPCC seminaria biznesowe mieliśmy okazję do podzielenia się naszymi doświaczeniami ze skandynawską społecznością biznesową"- Ilkka-Cristian Niemi, Business Development Manager, Barona HR Services Sp. z o.o.

----

"Bycie członkiem FTG daje możliwość kontaktu z fińską społecznością biznesową w Polsce. FTG organizuje wydarzenia, podczas których fińskie firmy z całej Polski mają możliwość spotkania się i wymiany doświadczeń.

Leinonen specjalizuje się w świadczeniu usług dla firm fińskich i skandynawskich. Będąc członkiem FTG/SPCC chcemy wzmocnić swój wizerunek zarówno wśród naszych obecnych, jak i potencjalnych klientów. Członkostwo w FTG przynosi nam także wymierne korzyści, takie jak dostęp do informacji rynkowych oraz  bezpłatnych podstawowych porad prawnych.

Jako członek mamy możliwość uczestniczenia jako partner w różnych wydarzeniach i tym samym reklamowania naszej firmy i usług wśród ponad 350 firm członkowskich SPCC "- Harri Reiman, Dyrektor Zarządzający, Leinonen Poland

----

"Główne korzyści z członkostwa w FTG/SPCC dla Fortum to:

• możliwości networkingowe;
• dzielenie się doświadczeniami biznesowymi, nauka płynąca z sukcesów i potknięć innych;
• wzmocnienie fińskiej społeczności biznesowej w Polsce, która dostarcza Fortum  różnorodnych możliwości biznesowych,
• rozpoznawalność poprzez bezpośrednie wspieranie konkretnych działań  i wydarzeń organizowanych przez FTG/SPCC, takich jak obchody Fińskiego Dnia Niepodległości"-
Mikael Lemström, Prezes Zarządu, Fortum Power and Heat Polska

----

"Główne korzyści dla OpusCapita płynące z członkostwa w FTG/SPCC to:

• OpusCapita chce być wyraźnie postrzegana na polskim rynku jako firma  fińska- członkostwo w FTG wspiera te dążenia jak również podnosi rozpoznawalność naszej marki;
• Dzielenie się doświadczeniami, spotkania i nawiązywanie kontaktów nie tylko z potencjalnymi klientami, ale także z innymi firmami z sektora Shared Services/BPO w Polsce;
• Wydarzenia orgaznizowane przez Skandynawsko-Polską Izbę Gospodarczą i Finnish Trade Guild są dla nas okazją do spotkania naszych obecnych klientów z krajów skandynawskich"

- Jarosław Tkaczyk,  Dyrektor Zarządzający, OpusCapita Sp. z o.o.

 

Projekt i wykonanie i2D