Najnowsze relacje ze spotkań na stronie głównej

Sopot, 23-06-2022
Wczoraj mieliśmy okazję spotkać się we wspaniałym gronie z naszymi kolegami i koleżankami w ogrodzie Sofitel Grand Sopot. Pogoda dopisała i mogliśmy cieszyć się słonecznym letnim wieczorem z widokiem na sopockie molo i plażę skąpane w blasku zachodzącego słońca. Tak powinno wyglądać zakończenie sezonu biznesowego i ropoczęcie lata. Dziękujemy za Wasze towarzystwo!
Szczecin, 11-05-2022
Po raz kolejny uczestniczyliśmy w Dniach Skandynawskich w Szczecinie. Carsten Nilsen, Prezes SPCC, był gościem panelu otwierającego to dwudniowe wydarzenie. SPCC zorganizowało również debatę "Talenty przyszłości". Nasi goście rozmawiali o tym, jakie wyzwania i potrzeby w obszarze HR są obecnie najważniejsze dla pracodawców oraz jak wyglądają one z perspektywy skandynawskiej kultury pracy.
Katowice, 25-04-2022
Na tegorocznym Europejskim Kongresie Gospodarczym w Katowicach odbyła się sesja współorganizowana przez SPCC i firmy członkowskie będące partnerami projektu on the GREEN WAY. Pierwsza tego typu inicjatywa Izby cieszyła się dużym zaintresowaniem uczestników kongresu.

Projekt i wykonanie i2D