Najnowsze relacje ze spotkań na stronie głównej

Warszawa, 8-06-2019
W sobotę 8 czerwca w Warszawie odbył się coroczny Fiński Piknik Letni, w którym uczestniczyło ponad 200 Finów i przyjaciół SPCC. Przy tej okazji wszyscy obecni mogli wziąć udział w szeregu gier i zabaw, zarówno dla dorosłych - gra w rzutki i Mollky, jak i dla dzieci- mini golf, malowanie tekturowych domków oraz wiele innych.
Warszawa, 8-06-2019
W sobotę 8 czerwca nasza Sekcja Duńska wraz z Ambasadą Danii w Polsce obchodziła Dzień Konstytucji Danii. To było wspaniałe popołudnie w naprawdę ciepłej atmosferze!
Warszawa, 4-06-2019
Dziekujemy za udział w spotkaniu Summer Drinks! Wieczór był okazją by nawiązać nowe relacje biznesowe i dowiedzieć się o planach rozwoju firm zrzeszonych w SPCC na najbliższe miesiące. Sponsorem spotkania był Puro Hotel.
Gdynia, 30-05-2019
W ostatni czwartek mieliśmy okazję poznać podstawowe cechy skutecznego sprzedawcy i kilka technik radzenia sobie na spotkaniach sprzedażowych tak żeby były skuteczne i przynosiły pożądany efekt. Naszym przewodnikiem po tym procesie była Wanda Brociek z Wings of Change, trener, konsultant, mentor.

 

Projekt i wykonanie i2D