Najnowsze relacje ze spotkań na stronie głównej

Warszawa, 6-09-2019
W ostatni piątek mieliśmy okazję spotkać się we wspaniałym gronie z naszymi kolegami i koleżankami z firm członkowskich, aby świętować skandynawską tradycję Przyjęć Rakowych. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za wspólnie spędzony czas i miłą zabawę przy pysznym jedzeniu i piciu.
Wrocław, 5-09-2019
W ramach spotkania biznesowego dla skandynawskich inwestorów członkowie Skandynawsko-Polskiej Izby Gospodarczej spotkali się z Wiceprezydentem Miasta Wrocław Jakubem Mazurem oraz ambasadorami Szwecji i Danii - Stefanem Gullgrenem oraz Ole Egbergiem Mikkelsenem. Na spotkaniu poruszone zostały między innymi kwestie klimatu inwestycyjnego, potencjalnych wyzwań dla aktywności skandynawskich firm w regionie.
Warszawa, 8-06-2019
W sobotę 8 czerwca w Warszawie odbył się coroczny Fiński Piknik Letni, w którym uczestniczyło ponad 200 Finów i przyjaciół SPCC. Przy tej okazji wszyscy obecni mogli wziąć udział w szeregu gier i zabaw, zarówno dla dorosłych - gra w rzutki i Mollky, jak i dla dzieci- mini golf, malowanie tekturowych domków oraz wiele innych.
Warszawa, 8-06-2019
W sobotę 8 czerwca nasza Sekcja Duńska wraz z Ambasadą Danii w Polsce obchodziła Dzień Konstytucji Danii. To było wspaniałe popołudnie w naprawdę ciepłej atmosferze!

 

Projekt i wykonanie i2D