Konkurs Fotograficzny SPCC 2019 - Nordic Architecture & Design.

Konkurs Fotograficzny SPCC 2019

Wszyscy wiemy, że Skandynawia słynie z pięknej przyrody, ale jest też inna strona krajów nordyckich, która zdobyła dużą popularność i uznanie. Architektura skandynawska jest prosta, pełna światła i naturalna. Skandynawski design jest znany na całym świecie, a wnętrza skandynawskie ukradły nasze serca.

Od zabytków kształtujących stolice Skandynawii - Stadhuset w Sztokholmie, Opery w Oslo, po nowoczesne projekty stworzone przez Bjarke Ingelsa, proste domki letnie i słynne krzesło Arne Jacobsen lub projekty Marimekko. Wszystko to znajdziesz w Skandynawii!

Wiemy, że w swoich archiwach znajdziecie skarby ukazujące najlepsze elementy nordyckiej architektury i designu. Spójrzcie uważnie! Lub zwróćcie uwagę podczas następnej podróży do krajów nordyckich lub innych miejsc na świecie - może znajdziecie także ślady skandynawskiego designu w Polsce?Zasady konkursu

Termin nadsyłania zdjęć upływa w poniedziałek 23 września 2019 r. Każdy uczestnik może przesłać max. 3 zdjęcia, które należy przesłać na adres: spcc@spcc.pl lub dostarczyć do naszego biura na CD / DVD.

Dodatkowo chcielibyśmy prosić o dołączenie krótkiego opisu (maks. 200 znaków ze spacjami w języku angielskim) wyjaśniającego, gdzie zdjęcie zostało zrobione i jak odnosi się ono do tematu konkursu. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone w październiku 2019 r. 12 zwycięskich zdjęć zostanie opublikowanych w Kalendarzu SPCC 2020, a zwycięzcy otrzymają atrakcyjne nagrody, między innymi:
 

  • vouchery podróżne od Supertour Lufthansa City Center
  • plecak i akcesoria od Fjallraven
  • szkło Iittalla zaprojektowane przez Alvara Aalto od Fiskars
  • Wybór doskonałych herbat Newby Tea
  • nagroda od PURO Hotels
  • weekend z Volvo ufundowany przez Volvo Car Warszawa
  • pobyt weekendowy dla 2 osób w Hotelu Rezydent w Sopocie
  Pobierz regulamin konkursu

Przed przystąpieniem do konkursu przeczytaj go uważnie i umieść następujące oświadczenie w treści wiadomości e-mail:

„Oświadczam, iż zapoznałem/łam się z Regulaminem Konkursu Fotograficznego SPCC i zgadzam się z nim, w szczególności z punktami odnoszącymi się do praw autorskich do zdjęć zgłoszonych do udziału w Konkursie”

W przypadku jakichkolwiek pytań dotyczących tematu lub zasad konkursu prosimy o kontakt:
Sylwia Wojtaszczyk-Ciąćka, swojtaszczyk@spcc.pl, tel. 22 849 74 14.

 

 

Projekt i wykonanie i2D