LBC INVEST: Słońce Toskanii w Gdyni – nowoczesna willa z pięknym widokiemWilla Słońce Toskanii to propozycja dla najbardziej wymagających klientów. Znajduje się w elitarnej lokalizacji - w nadmorskiej dzielnicy Gdyni - Orłowo. Projekt budynku łączy nowoczesność luksusowej bryły z bliskością terenów zielonych.

Inwestycja położna blisko morza, to namiastka wakacji, które trwają cały rok. Spacery brzegiem morza, śniadania na tarasie czy wycieczka rowerowa wzdłuż brzegu – te chwile odpoczynku pozwalają odstresować się po aktywnym dniu. Mieszkanie w takiej lokalizacji daje komfort kontaktu z naturą bez potrzeby wyjazdu z miasta, co w zabieganym świecie, jest bezcenne.

Willa Słońce Toskanii została zaprojektowana w najwyższym standardzie z użyciem szlachetnych materiałów. Ma doskonałą ekspozycję słoneczną - wyposażona jest w spektakularne przeszklenia, dzięki którym jej mieszkańcy będą mogli cieszyć się nie tylko dużą ilością światła, ale również pięknymi widokami. W Willi znajdują się dwa apartamenty o łącznej powierzchni 318 m2, co ważne posiadają dostęp do zielonych ogrodów i tarasów wykonanych z naturalnego drewna. Działka, na której znajduje się inwestycja to aż 500 m2 powierzchni.

Osoby zainteresowane ofertą zapraszamy do kontaktu i obejrzenia inwestycji na stronie: https://lbcinvest.pl/offer/toskania/

 

Projekt i wykonanie i2D