BALAJCZA Linguistic Services: Tłumaczenia i kursy onlineW związku z pandemią COVID19, chcę poinformować, że firma lingwistyczna BALAJCZA Linguistic Services wykonuje tłumaczenia pisemne zwykłe i przysięgłe jak dotychczas. Natomiast tłumaczenia ustne oraz kursy językowe wykonujemy on-line.

Również jak wiele innych firm, dbając o bezpieczeństwa pracowników i o ciągłość w prowadzeniu biznesu, wdrożyliśmy Plan Ciągłości Działania. Oznacza to przede wszystkie, że aby zminimalizować ryzyko rozprzestrzeniania się infekcji, duża część naszych etatowych pracowników wykonuje pracę z domu on-line. Nasi tłumacze freelancerzy już wcześniej pracowali z domu i z nimi bez zakłóceń pracujemy dalej w tym samym trybie Te wszystkie zmiany wdrożone w ostatnich dniach nie wpłyną ani na czas realizacji ani na jakość tłumaczeń.

Przypominamy, że jeżeli Państwo potrzebujecie tłumaczenia przysięgłego, możemy je również wykonać „na odległość”, nie ma potrzeby osobistego odbioru u nas w biurze , a skan gotowego tłumaczenia możemy Państwu wysłać na adres mailowy. Oryginał gotowego tłumaczenia przysięgłego dostarczymy pod wskazany adres przesyłką kurierską.

Jeżeli chodzi o tłumaczenia ustne w ostatnich dniach niestety została odwołana lub przesunięta większość konferencji, warsztatów i szkoleń zaplanowanych na najbliższe tygodnie. Niemniej jednak część spotkań biznesowych zamieniana jest na wideokonferencje lub telekonferencje i chcę zwrócić Państwa uwagę, że podczas takich spotkań również jest możliwość zorganizowania tłumaczeń ustnych. W takim wypadku tłumaczenie jest wykonywane zdalnie, z wykorzystaniem oprogramowania używanego do obsługi wideokonferencji, np. Skype'a lub aplikacji Zoom. Jeśli będą Państwo potrzebowali wsparcia tłumaczeniowego na wideo- lub telekonferencji chętnie możemy Was wesprzeć.

Duża część naszych kursów językowych stacjonarnych została przekształcona na kursy językowe on-line. Nasi lektorzy są gotowi i bardzo chętnie udzielają, zamiast kursów stacjonarnych, kursów on-line z wykorzystaniem różnego oprogramowania, np. Skype’a lub aplikacji Zoom, tak jak w przypadku tłumaczeń ustnych. Zachęcamy naszych aktualnych kursantów do wypróbowania zajęć w tej formie. Ponieważ, w związku z zaleceniami, wiele osób pracuje z domu lub przebywa na 14-dniowej dobrowolnej kwarantannie, zachęcamy wszystkich do wykorzystania tego czasu na rozwój językowy i skorzystania z naszych kursów on-line.

Dla Państwa oferujemy wsparcie w zakresie:

1.   Tłumaczenia pisemne – przyjmowanie zleceń oraz oddawanie tłumaczeń cały czas wykonywane są wyłącznie drogą mailową.
2.   Tłumaczenia przysięgłe – przyjmowanie zleceń oraz oddawanie tłumaczeń w formie skanów wykonywane są wyłączenie drogą mailową, a oryginały dokumentów są wysłane między nami wyłączenie kurierem.
3.   Tłumaczenia ustne - część spotkań biznesowych zamieniana jest na wideokonferencje lub telekonferencje i podczas takich spotkań również jest możliwość zorganizowania tłumaczeń ustnych. W takim wypadku tłumaczenie jest wykonywane zdalnie, z wykorzystaniem oprogramowania używanego do obsługi wideokonferencji, np. Skype'a lub aplikacji Zoom.
4.   Kursy językowe - duża część naszych kursów językowych stacjonarnych została przekształcona na kursy językowe on-line. Nasi lektorzy są gotowi i bardzo chętnie udzielają, zamiast kursów stacjonarnych, kursów on-line z wykorzystaniem różnego oprogramowania, np. Skype’a lub aplikacji Zoom, tak jak w przypadku tłumaczeń ustnych.
Również organizujemy kursy on-line dla dzieci.

Zapraszamy do kontaktu:
Tel: 22 643 47 94, -98
Email: balajcza@balajcza.pl
www.balajcza.pl

Projekt i wykonanie i2D