Texet Poland - Odzież reklamowa dla firm, które dbają o profesjonalny wizerunek firmy

Texet Poland to…

Texet Poland to firma z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży promocyjnej w Polsce. Od 2007 r. należy do szwedzkiego koncernu New Wave Group – europejskiego lidera tej branży. Texet zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości odzieży reklamowej, biznesowej i roboczej dla firm, toreb, akcesoriów promocyjnych i upominków reklamowych.

Nasza oferta handlowa:

W portfolio Texet Poland znajdują się znane i cenione w środowisku reklamowym marki odzieży promocyjnej: James Harvest Sportswear, Printer Essentials, Printer Red oraz D.A.D Sportswear.
Ubrania James Harvest Sportswear są szyte z najwyższą dbałością o szczegóły, z wysokiej jakości materiałów, na wzór stylu amerykańskiej mody uniwersyteckiej. W 2019 r. odzież promocyjną James Harvest Sporstwear wraz z markami Printer, linia Essentials i Red wybrało ponad 30 000 firm na całym świecie, w tym ponad 2 000 w Polsce. W ubiegłym roku marka JHS była oficjalnym sponsorem teamu rajdowego Formuły 1 – Williams Racing. Natomiast marka D.A.D. oferująca odzież sportową o charakterze żeglarskim, jest oficjalnym sponsorem Polskiego Związku Żeglarskiego.
Poza tym oferta obejmuje również koszule biznesowe (J.Harvest & Frost), odzież roboczą (Projob), upominki reklamowe (Sagaform, DJ) oraz torby i akcesoria Derby of Sweden.
Texet Poland prowadzi sprzedaż hurtową wyłącznie za pośrednictwem agencji reklamowych i dystrybutorów BTL.

Dlaczego odzież reklamowa jest potrzebna firmie?

Od lat odzież z logo firmy uznawana jest za ponadczasowy nośnik reklamowy, który wykorzystują firmy dbające o profesjonalny wizerunek.  Ponadto ubrania z nadrukiem doskonale sprawdzą się jako upominek dla klienta lub pracownika, jako strój firmowy, pamiątka z wyjazdu integracyjnego, jako uniform na targach branżowych oraz na wiele innych okazji. Na całym świecie dobre firmy używają do swojej promocji wyłącznie towarów o adekwatnej jakości do ich wizerunku.

Zapraszamy - dołącz do firm, które postawiły na wysoką jakość oraz doświadczenie w branży promocyjnej. Zaprezentuj swoje logo na produktach szwedzkiej firmy Texet Poland.

https://www.texet.pl/katalogi.html

Projekt i wykonanie i2D