Stena Recycling: Wykorzystaj Dzień Ziemi na ekoedukację pracowników – poznaj e-learning „Od odpadów do zasobów”Wielkimi krokami zbliża się Dzień Ziemi (22 kwietnia) – to zwykle czas, kiedy stawiamy na edukację ekologiczną pracowników. To doskonała okazja, by pracownicy w Państwa firmie dowiedzieli się więcej o zrównoważonym rozwoju, gospodarce cyrkularnej oraz recyklingu odpadów poprzez nasze multimedialne szkolenie.

E-learning „Od odpadów do zasobów”  poprzez filmy, quizy oraz realne przykłady wzmacnia zaangażowanie, motywację i zrozumienie kwestii środowiskowych, zwłaszcza tematu odpadów postrzeganych jako zasoby. Dostępność online pozwala na przeszkolenie dużej grupy pracowników w dowolnym miejscu i czasie, jeżeli tylko mają dostęp do komputerów.
Więcej informacji dotyczących naszego rozwiązania znajdą Państwo na stronie https://www.stenarecycling.pl/nasze-uslugi/szkolenia/elearning/.

Jeśli nasze rozwiązanie wzbudziło Państwa zainteresowanie zapraszamy do kontaktu z Aleksandrą Surdykowską, aleksandra.surdykowska@stenarecycling.com.

Projekt i wykonanie i2D