OANDA TMS Brokers S.A. wspiera przedsiębiorców w zakresie kompleksowej obsługi walutowej i płatności zagranicznychPandemia COVID-19, wojna w Ukrainie, wzrost cen surowców, szalejąca inflacja oraz idące za nią podwyżki stóp procentowych w Polsce i na świecie – to tylko jedne z nielicznych powodów, dla których koszt wymiany walut, płatności międzynarodowych oraz zarządzanie ryzykiem kursowym stały się dla przedsiębiorców ważniejsze niż kiedykolwiek.

Kurs wymiany walut stanowi pierwszy kanał oszczędności dla firmy. Korzystniejsze kursy naturalnie obniżają koszty obsługi rozliczeń międzynarodowych stanowiąc skuteczny kanał oszczędności. Proporcjonalnie do rozwoju skali biznesu zagranicznego, znaczenie oferowanego kursu walutowego istotnie rośnie. TMS gwarantuje prawdopodobnie najlepsze kursy wymiany walut na rynku dla 26 par walutowych 24/7.
Obsługa rachunków walutowych i płatności międzynarodowych często stanowią przeszkodę w ekspansji zagranicznej z uwagi na wysokie koszty i wiele formalności. W ramach kilkuminutowej, prostej rejestracji online, przedsiębiorca otrzymuje dostęp do 13 bezpłatnych, walutowych rachunków płatniczych, w ramach których może zlecać tanie i bezpieczne płatności zagraniczne.

Doradztwo walutowe stanowi kompleksowe uzupełnienie obsługi walutowej. Nieprzewidywalne zmiany w światowej gospodarce zmuszają firmy do poszukiwania specjalistów finansowych, co wiąże się z kolejnymi kosztami. W ramach usługi Doradztwa Korporacyjnego w TMS, firmy zyskują możliwość współpracy z ekspertami rynków finansowych w zakresie zarządzania ryzykiem walutowym.

OANDA TMS Brokers S.A. to pierwszy, walutowy dom maklerski w Polsce powstały w 1997 r. Od 2021 r. TMS stanowi część grupy OANDA Corporation – globalnego lidera rynku walutowego. W ramach platformy TMS Kantor Premium oraz TMS Kantor Komfort wspieramy polskich i zagranicznych przedsiębiorców w zakresie kompleksowej obsługi walutowej i płatności zagranicznych.

Zarejestruj się już dziś i obniżaj koszty wymiany walut i przelewów do minimum – www.tms.pl/kantor

Projekt i wykonanie i2D