III Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG

20-12-2012

III Kongres Podatków i Rachunkowości KPMG odbędzie się 15 stycznia 2013 roku, we wtorek, w Warszawie w hotelu Hilton, przy ul. Grzybowskiej 63.

Od 2011 roku firma doradcza KPMG jest inicjatorem i głównym partnerem merytorycznym Kongresu Podatków i Rachunkowości. Dotychczasowe dwie edycje tego prestiżowego wydarzenia zdobyły uznanie zarówno przedstawicieli biznesu, jak i mediów. W ostatniej edycji Kongresu wzięło udział ponad 600 przedstawicieli kadry zarządzającej odpowiedzialnej za finanse w polskich przedsiębiorstwach.

Podczas Kongresu eksperci KPMG omówią najistotniejsze zmiany na 2013 rok w obszarze podatku VAT, PIT i CIT oraz najnowsze przepisy prawne z zakresu cen transferowych. W programie znajdą się także prelekcje dotyczące zastosowania obowiązujących standardów sprawozdawczości finansowej. Udział w Kongresie jest bezpłatny. Istnieje możliwość udziału w formie stacjonarnej lub poprzez transmisję on-line w Internecie. Aby zgłosić chęć uczestnictwa, należy wypełnić i odesłać formularza rejestracyjnego najpóźniej do dnia 7 stycznia 2013 roku.

Szczegółowe informacje na temat III edycji Kongresu znajdują się na stronie internetowej.

Link do strony Kongresu http://www.kpmg.com/PL/pl/Wydarzenia/Strony/III-Kongres-Podatkow-i-Rachu...

Projekt i wykonanie i2D