Stena Recycling Sp. z.o.o.: „Pożegnanie lata” – piknik w Ząbkach

11-09-2014

„Lato było krótkie znów” śpiewa w jednej z piosenek Budka Suflera. A co zagra na „Pożegnanie lata”? Przekonamy się już 13 września podczas pikniku w Ząbkach na parkingu Miejskiego Centrum Sportu.

Żegnając gorące i słoneczne dni nie zapomnijmy również o ekologicznym „pożegnaniu” odpadów. Najlepszy sposób na rozstanie z nimi zaprezentują STENA EkoStacja i STENA AutoZłom.

Już w najbliższą sobotę 13.09 od godziny 10:00 „Pożegnanie lata” w Ząbkach. Rozstanie z wakacjami i słoneczną pogodą osłodzą atrakcje przygotowane przez organizatorów i zaproszone przez nich firmy. Co ważne, pojawi się wśród nich Stena Recycling prowadząca punkt STENA EkoStacja, czyli Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych dla mieszkańców. Specjaliści ze Steny Recycling podpowiedzą jak sortować kłopotliwe odpady, a także opowiedzą o drugim życiu butelki PET. Najmłodsi będą mogli od razu sprawdzić swoją wiedzą podczas konkursów z nagrodami: grze komputerowej Recycle Drop, rzucie odpadami do celu oraz w quizie. Natomiast na wszystkich fanów motoryzacji czeka niespodzianka – auto przeznaczone do złomowania oraz drugie, już sprasowane w kostkę. To okazja, aby poznać dalsze losy wyeksploatowanego pojazdu, który najpierw trafia do STENA AutoZłomu, a następnie odzyskane z niego surowce wykorzystywane są np. na boisku piłkarskim, w krześle ogrodowym lub w nowym samochodzie.

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ

www.stenarecycling.pl


Stena Recycling Sp. z.o.o. - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D