Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.: Dział Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych wyróżniony nagrodą podczas siódmej edycji CEE Manufacturing & Logistics Awards

25-06-2019

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield została nagrodzona w kategorii Corporate Real Estate Consultancy podczas gali CEE Manufacturing & Logistics Awards, organizowanej przez EuropaProperty.com oraz CEO Manufacturing Magazine. Ceremonia wręczenia nagród odbyła się 13 czerwca 2019 roku w hotelu Raffles Europejski w Warszawie.

Podczas wydarzenia wyróżnione zostały firmy, które osiągnęły szczególny sukces w 2018 roku w zakresie produkcji i logistyki w pięciu kategoriach: innowacje produkcyjne, doskonałość w zarządzaniu produkcją, technologie informacyjne dla produkcji, zrównoważony rozwój i środowisko oraz biznes i nauka. Jury złożone z 45 specjalistów branżowych reprezentujących wiodące firmy z sektora produkcyjnego, jako wyraz uznania dla doskonałości w zakresie usług doradczych przyznało międzynarodowej firmie doradczej Cushman & Wakefield nagrodę w kategorii Corporate Real Estate Consultancy.

- Bardzo dziękuję Państwu za to ogromne wyróżnienie. Jesteśmy z niego szczególnie dumni, zostało bowiem przyznane przez grono jury złożone z najemców, deweloperów i specjalistów aktywnie działających na rynku nieruchomości przemysłowych. Dziękujemy Państwu za zaufanie i jak wspomniałam odbierając nagrodę jedno mogę obiecać na pewno - chcemy dalej rozwijać się dla Państwa, poszerzać zakres i podnosić jakość naszych usług, tak by oferować doradztwo na najwyższym poziomie – powiedziała Joanna Sinkiewicz, Partner, Dyrektor Działu Powierzchni Przemysłowych i Logistycznych, Cushman & Wakefield.


Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o. - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D