Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.: Cushman & Wakefield dziesiąty rok z rzędu w rankingu Global Outsourcing 100 według IAOP

2-03-2021

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield znalazła się na liście stu najlepszych firm outsourcingowych na świecie w kategorii liderów wśród dużych globalnych organizacji według stowarzyszenia International Association of Outsourcing Professionals (IAOP®). Tym samym Cushman & Wakefield dziesiąty rok z rzędu został doceniony za dążenie do doskonałości oraz nieustanne podnoszenie jakości świadczonych usług, co jest cechą charakterystyczną branży outsourcingowej.

Ranking 2021 Global Outsourcing 100® prezentuje najlepsze na świecie firmy świadczące usługi outsourcingowe i doradcze. Powstał w oparciu o zgłoszenia otrzymane i ocenione według rygorystycznej metodologii punktacji, obejmującej bezstronną analizę przeprowadzoną przez niezależne jury składające się z usługobiorców - członków stowarzyszenia IAOP, którzy dysponują bogatym doświadczeniem w zakresie wyboru firm outsourcingowych i doradczych. W 2021 roku zgłoszenia podlegały ocenie według czterech kryteriów: referencje od klientów, nagrody i certyfikaty, programy na rzecz innowacyjności oraz społecznej odpowiedzialności biznesu.

Jesteśmy zaszczyceni, że stowarzyszenie IAOP uznało nas za jedną z najlepszych firm outsourcingowych w świecie, i cieszymy się z faktu, że w tym prestiżowym rankingu jesteśmy obecni już od 10 lat - powiedział Bill Knightly, dyrektor generalny działu Global Occupier Services (GOS) w Cushman & Wakefield. Branża nieruchomości komercyjnych w minionym roku stanęła w obliczu największych wyzwań od dziesięcioleci. Przy zachowaniu bezpieczeństwa w miejscu pracy nasi pracownicy towarzyszyli naszym klientom, gdy najbardziej tego potrzebowali, wspierając ich w działaniach na pierwszej linii, pomagając osiągnąć jak najlepsze wyniki dzięki nowym i bezprecedensowym rozwiązaniom oraz zapewniając wiedzę ekspercką w oparciu o analizy danych - dodaje Bill Knightly.

Specjaliści z działu Global Occupier Services (GOS) firmy Cushman & Wakefield koncentrują się na optymalizacji każdego aspektu portfeli nieruchomości klientów, od obniżania kosztów operacyjnych po motywowanie pracowników do większej efektywności. Do najważniejszych usług świadczonych przez GOS należą kompleksowe zarządzanie portfelem nieruchomości (dostarczanie zintegrowanych rozwiązań portfelowych), kompleksowe zarządzanie obiektami (wsparcie w zakresie utrzymania i eksploatacji nieruchomości) oraz usługi Total Workplace (analiza wpływu nieruchomości na najważniejsze cele biznesowe firmy).

Ponadto grupa C&W Services samodzielnie świadczy innowacyjne usługi na rzecz zróżnicowanego portfela klientów i segmentów rynku na terenie USA, Kanady i Portoryko. Usługi firmy w ramach programu Level Up uwzględniają najlepsze praktyki opracowane w odpowiedzi na pandemię COVID-19, mające na celu zapewnienie bezpieczeństwa najemcom klientów.

Ranking Global Outsourcing 100 oraz jego rankingi składowe stanowią istotny punkt odniesienia dla firm zainteresowanych nawiązaniem i rozwojem współpracy z najlepszymi przedstawicielami branży.

W dzisiejszych czasach, bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, firmy korzystające z outsourcingu oczekują możliwości łatwego znalezienia i wyboru odpowiedniego usługodawcy. Zważywszy na silną globalną konkurencję, firma Cushman & Wakefield powinna być dumna z osiągniętego sukcesu na tym polu - powiedziała Debi Hamill, CEO IAOP.

Pełna lista Global Outsourcing 100 dostępna jest pod linkiem.


Kontakt dla mediów:

Eliza Bingül
media.poland@cushwake.pl
+48 (22) 820 20 20
+48 532 115 631
Cushman & Wakefield
The Warsaw HUB, Rondo Daszyńskiego 2B
00-843 Warszawa


Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o. - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D