Skanska Property Poland: Rozpoczyna budowę biurowca Green Day we Wrocławiu

11-07-2012

Skanska Property Poland rozpoczyna realizację nowej inwestycji we Wrocławiu – przy ulicy Wyszyńskiego powstanie biurowiec Green Day.

To już trzecia inwestycja biurowa Skanska we Wrocławiu: pierwszą był oddany do użytku w 2009 roku Grunwaldzki Center przy Placu Grunwaldzkim, a drugą – kompleks dwóch biurowców Green Towers przy ul. Strzegomskiej, z których pierwszy oddano do użytku w marcu br. W październiku 2011 r. deweloper kupił także działkę przy Placu Dominikańskim pod kolejną inwestycję biurową.

Green Day powstaje w bardzo dobrej lokalizacji w centrum Wrocławia przy skrzyżowaniu ulic Wyszyńskiego i Szczytnickiej, w bezpośredniej bliskości przystanków komunikacji miejskiej. Będzie to nowoczesny i funkcjonalny kompleks biurowy klasy A zaprojektowany i realizowany w zgodzie z polityką zielonego, zrównoważonego budownictwa.

„Rozpoczynamy kolejną inwestycję biurową we Wrocławiu, bo jesteśmy przekonani o dużym potencjale tego miasta. Nowe powierzchnie biurowe, które oferujemy, szybko znajdują najemców. Green Day to świetny projekt, który dobrze wpisuje się w charakter okolicy, a jego atutem oprócz lokalizacji będą nowoczesne rozwiązania minimalizujące wpływ budynku na środowisko i zapewniające najemcom komfortowe warunki pracy” – powiedział Marcin Łapiński, dyrektor regionalny Skanska Property Poland.

Więcej informacji znajdą Państwo TUTAJ.

www.skanska.pl


Skanska Property Poland - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D