Novum Økonomi AS: Polsko-Norweskie seminarium B2B branży budowlanej

3-11-2014

Dnia 8 października b.r. firma Novum Consulting we współpracy z Wydziałem Promocji Handlu i Inwestycji Ambasady Rzeczpospolitej Polskiej w Oslo zorganizowała seminarium B2B dla polskich i norweskich przedsiebiorców .
21 firm z Polski oraz 10 potencjalnych partnerów z Norwegii wzięło udział w wydarzeniu, które odbyło się w siedzibie Novum Consulting w Drammen.
 
Program spotkania podzielono na 3 panele:
- Wyposażenie wnętrz,  wzornictwo i projetkowanie
- Utrzymanie dróg i prace powiązane
- Branża budowlana
 
Firma Novum Consulting zorganizowała seminarium niezwykle sprawnie. Każdą z polskich firm poproszono wcześniej o przygotowanie pięciominutowych prezentacji. Po ich zakończeniu przedstawiciele firm z Polski udali się do oddzielnych pomieszczeń na indywidualne spotkania z firmami z Norwegii. Zainteresowanie było ogromne, wiele firm podjęło decyzję o dalszych kontaktach.
 
Następujące firmy norweskie wzięły udział w wydarzeniu: BUNDEBYGG, ENERGISPARHUS NORGE, GLITRE EIENDOM, HENRIKSEN SNEKKERI, HENT, MESTA, PKS INTERIØR, REINERTSEN, SKANSKA NORGE, TRONRUD GRUPPEN.
 
Firmy z Polski: ADAMIETZ, ALSTAL CONSTRUCTION GROUP, BUDPOL, CENTROCLIMA, ELEKTROMONTAŻ GDAŃSK, ENERGOSTAL, EUROPOL, KENO MEBLE, LUXIONA, MINBUD, MULTISERWIS, NORDHUS, OKNOSTOL, OTLEWSKI, PROCYON CONCRETE / PROCYON MODULE, R&M ALUFASADY, REBEL CONCEPT / REBEL, MODULE, ROLMEX, TRADE COMPANY DELTA, TRISS, WPBK-BIS-EXPORT.

Obydwie strony spotkania były bardzo zadowolone z seminarium. Oczekujemy, że znajdzie to odbicie w promowaniu dwustronnej współpracy handlowej w najbliższej przyszłości.


Novum Økonomi AS - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D