Handelsbanken: Rozszerzenie działalności w Polsce

12-02-2007

Handelsbanken Polska - część szwedzkiej grupy bankowej Svenska Handelsbanken działa na polskim rynku od 1997 roku. Poprzez oddziały w Warszawie, Gdańsku i Poznaniu oferuje pełną paletę produktów bankowych dla klientów korporacyjnych i prywatnych. Obecnie rozszerza swoją działalność o kolejne miasta.

“Polska to bardzo interesujący rynek dla Handelsbanken. Nasze dotychczasowe trzy oddziały odniosły duży sukces pozyskując Klientów. Z tego powodu zdecydowaliśmy się na kolejny krok i planujemy otworzyć kilka nowych oddziałów w głównych miastach Polski”- mówi Dyrektor Generalny Handelsbanken Polska, Mikael Sorensen.   

Kiedy i gdzie dokładnie nowe oddziały zostaną otwarte zależy od tego, kiedy uda się zakończyć proces rekrutacji i zatrudnić właściwe osoby.

Zgodnie z koncepcją decentralizacji, która stanowi fundament działalności Handelsbanken lokalne oddziały podejmują decyzje i ponoszą pełną odpowiedzialność za każdego ze swoich Klientów. „To dlatego bardzo nam zależy na znalezieniu najlepszych fachowców w branży bankowej. W Handelsbanken robimy wszystko, by nasi Klienci byli bardziej zadowoleni ze swojego banku niż Klienci konkurencji. Po prostu chcemy być najlepszym bankiem w mieście” – dodaje Mikael Sorensen.

Nowe oddziały będę oferować pełną paletę produktów Handelsbanken zarówno dla Klientów korporacyjnych, jak i prywatnych, w tym najbardziej elastyczny kredyt hipoteczny dostępny na polskim rynku.

Więcej informacji udzieli;
Mikael Sorensen, Dyrektor Generalny Handelsbanken Polska tel: +48 (22) 87 87 387


Handelsbanken - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D