Radisson Collection Hotel, Warsaw: Uczestnictwo w akcji "Finansiści i artyści dzieciom cierpiącym na choroby nowotworowe"

23-11-2006

Warszawski hotel Radisson SAS Centrum już po raz kolejny jest darczyńcą w charytatywnej akcji zorganizowanej przez organizację ACCA. Tym razem hotel przekazał za pośrednictwem tej organizacji sumę w wysokości 10.000 PLN na rzecz warszawskiej Kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii.

W dniu 18 listopada o godzinie 13.00 w Centrum Handlowym Reduta, Al. Jerozolimskie 148, odbył się, już po raz drugi, wielki finał akcji finansistów z organizacji ACCA i artystów na rzecz dzieci cierpiących na choroby nowotworowe.

W ramach akcji odbyło się wspólne malowanie ilustracji do bajek autorstwa Miry Martinez czytanych przez znane postaci polskiej sceny teatralnej i ekranu telewizji. Bajki te zostały również przedstawiane na antenie Radia Kolor przez Stanisława Jaskułkę, Steffena Mollera i Krzysztofa Skibę.
Namalowane obrazki sprzedane zostaną w postaci tzw. cegiełek, z których dochód przeznaczony będzie na walkę z chorobami nowotworowymi u dzieci leczonych na oddziale Katedry i kliniki Pediatrii, Hematologii i Onkologii w Warszawie. Obrazki złożą się najpierw wystawę w Centrum Handlowym REDUTA, a następnie w okresie poświątecznym przekazane zostaną firmom, które je zakupiły.
Ponadto dzięki akcji spełnione zostaną niektóre z marzeń dzieci będących pod opieką Fundacji „Dziecięca Fantazja”.
W trakcie imprezy odbyły się ciekawe występy, zabawy, konkursy. Udział w akcji wzięli między innymi; Teresa Lipowska , Jacek Cygan, Krzysztof Skiba, Katarzyna Skrzynecka, Steffen Moller, Stanisław Jaskułka, Danuta Błażejczyk oraz najlepsza polska tancerka flamenco Marta Robles.

Akcja charytatywna zorganizowana przez ACCA jest jedną z wielu, w których uczestniczy Radisson SAS Centrum w Warszawie. Działania te są podejmowana w ramach sieciowego programu Odpowiedzialni w Biznesie (Responsible Business), którego celem jest min., działanie na rzecz lokalnych społeczności i troska o naturalne środowisko.


Radisson Collection Hotel, Warsaw - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D