SAS Scandinavian Airlines : Partner Ekologiczny konferencji World Business Summit on Climate Change 2009 w “stworzonej do życia” Kopenhadze.

17-04-2009

Skandynawskie Linie Lotnicze SASOficjalną Linią Lotniczą i Partnerem Ekologicznym w trakcie czterech międzynarodowych konferencji, które odbywają się przed Konferencją Klimatyczną ONZ w Kopenhadze w grudniu 2009 r.

Jedna z wspomnianych konferencji, której Parnterem Ekologicznym jest SAS - Światowy Szczyt Gospodarczy Poświęcony Zmianom Klimatu, odbędzie się już wkrótce, w dniach 24-26 maja 2009 w Kopenhadze.
Zgodnie z umową zawartą z Kopenhaską Radą Klimatyczną, Linie SAS dokonają kompensacji emisji CO2, które powstaną w wyniku podroży na konferencję wszystkich delegatów, którzy będą korzystać z usług SAS.

Postępujące zmiany klimatyczne, będące poważnym zagrożeniem dla równowagi środowiska, podczas sczytu w Kopenhadze zostaną przedstawione jako czynnik determinujący rozwój kolejnej rewolucji przemysłowej. Rewolucja ta ma prowadzić do gospodarki opartej na niskiej emisji gazów cieplarnianych. W ten sposób innowacyjne modele biznesowe mogą służyć przezwyciężeniu obecnych problemów związanych ze zmianami klimatu. Nie przez przypadek światowi liderzy w dziedzinie przyjaznych środowisku technologii, naukowcy, politycy i przedstawiciele mediów będą obradować przez 2 dni w... jednym z najbardziej ekologicznych miast świata! [...]

 

Źródło: www.sasgroup.pl


SAS Scandinavian Airlines - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D