Eryk Sp. z o.o: Ciągłe dążenie do bycia najlepszym

1-08-2017

BIC montuje, instaluje i uruchamia instalacje przemysłowe na całym świecie.

Najbardziej doświadczeni i kompetentni pracownicy zajmujący się montażem, instalacją i uruchamianiem sprzętu przemysłowego. Zawsze z odpowiednimi uprawnieniami i pozwoleniami, uwalnia klientów na całym świecie od problemów z urzędami, prawem pracy itd.

Właśnie to oferuje swoim klientom BIC Electric, firma założona w oparciu o klasyczny skandynawski sposób prowadzenia działalności gospodarczej. To z kolei oznacza uczciwe postępowanie, a także pewność, że klient zawsze otrzymuje świadczenia i usługi zgodnie z umowami.

Budując na tym fundamencie, firma BIC Electric rozwinęła się znacząco od powstania w 2004 roku w Szczecinie. Dzisiejsza lista klientów obejmuje największe firmy z branży motoryzacyjnej, przemysłu wydobywczego, ropy i gazu oraz energetyki wiatrowej.

Niedawno BIC Electric pozyskał 11 elektryków okrętowych z polskiej firmy – w tym poprzedniego właściciela i dyrektora Piotra Kęsika. Ich doświadczenia z pracy w stoczniach na całym świecie obecnie wzbogacają i uzupełniają umiejętności ponad 150 pozostałych techników BIC.

Piotr Kęsik: „Poprzednio byłem kontrahentem biznesowym gigantów przemysłu morskiego, ze zmiennym szczęściem, często też spotykałem się z chłodnym traktowaniem. Ludzkie podejście, jakiego doświadczyłem w BIC od samego początku, podpowiedziało mi, że jest to właściwe miejsce do pracy”.

„Chcemy być najlepsi na świecie w naszych kluczowych kompetencjach i przewidujemy ciągły rozwój firmy. Dlatego teraz wzmacniamy obszary takie jak HR, aby pracownicy firmy BIC byli zawsze dobrze wyszkoleni w rozwiązywaniu problemów naszych klientów – a jednocześnie kluczowe znaczenie ma, aby pracownicy postrzegali BIC Electric jako dobre miejsce pracy”, mówi prezes, Jens-Chr. Moeller, który spodziewa się wzrostu BIC do 300 pracowników przed 2018 r.


Eryk Sp. z o.o - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D