Eryk Sp. z o.o: Duńskie święto w Szczecinie

7-06-2018

7 czerwca 2018 niemal setka gości z całego świata weźmie udział w ceremonii na Zamku Książąt Pomorskich w Szczecinie, gdzie Ambasador Danii w Polsce, Ole Egberg Mikkelsen, wręczy prezesowi szczecińskiej firmy BIC Electric, Jensowi-Christianowi Møllerowi, duńską nagrodę królewską.

Pośród gości i mówców znajdą się Marszałek województwa zachodniopomorskiego, Pan Olgierd Geblewicz, Prezydent Miasta Szczecina, Pan Piotr Krzystek, przedstawiciele władz lokalnych oraz honorowi konsulowie Norwegii, Danii i Finlandii, a także przedstawiciele duńskich firm z miasta i regionu.

Dyplom Duńskiego Stowarzyszenia Eksporterów i honorowy medal Jego Królewskiej Wysokości, Księcia Henryka są przyznawane firmom i osobom szczególnie zasłużonym dla promocji eksportu i dobrych praktyk biznesowych.

Jens-Christian Møller aktywnie wspiera polsko-duńskie relacje biznesowe. Urodził się i studiował w Danii. W Demex Electric (dziś znane jako KK Wind Solutions) był odpowiedzialny za przeniesienie produkcji do Polski. W 2004 założył w Szczecinie BIC Electric, następnie oddziały w Norwegii, Danii i Wielkiej Brytanii.

BIC Electric to międzynarodowy dostawca usług technicznych: elektryczne i mechaniczne instalacje, montaż, usługi inżynieryjne i uruchomienia. Działa w czterech obszarach: instalacje dla przemysłu, dla budownictwa, sektor naftowy i energia wiatrowa. Firmę tworzy ponad 200 pracowników: lokalnie w Szczecinie oraz na projektach na całym świecie: od USA, przez Afrykę i Europę po Hong Kong.

Więcej informacji o nagrodzie znajdziecie Państwo tu: https://bic-electric.pl/dunska-nagroda-krolewska-dla-dyrektora-polskiej-... oraz https://www.dk-export.dk/awards/hrh-prince-henriks-medal-of-honour/


Eryk Sp. z o.o - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D