SAS Scandinavian Airlines : przedstawia program letni 2019 - 6 nowych tras i 17 nowych połączeń bezpośrednich

8-02-2019

SAS kontynuuje wzmacnianie swojej oferty wprowadzając 17 nowych bezpośrednich połączeń ze Skandynawii latem 2019 r. i 6 zupełnie nowych miejsc docelowych - Catania, Florencja, Marsylia, Cornwall Newquay, Szczecin i Antalya. Bilety trafią do sprzedaży 9 października.

Zapotrzebowanie na letnie podróże wzrasta. W związku z tym SAS oferuje kilka nowych lotów bezpośrednich i kierunków w lecie 2019 r. i zwiększa częstotliwość do kilku najpopularniejszych punktów podróży. Nowe kierunki ze Sztokholmu Arlanda to Catania Sycylia, Marsylia, Neapol i Reykjavik, a Göteborg Landvetter otrzyma bezpośredni lot do Faro w Portugalii.

“Zainteresowanie podróżami wciąż wzrasta i jestem zachwycony, że możemy nie tylko zaoferować nowe kierunki w przyszłym lecie, ale także zwiększyć naszą obecność w jednych z najbardziej popularnych kierunków dla Skandynawów. Chcemy, aby więcej ludzi latało z nami i odkrywało świat, ale z mniejszym śladem węglowym. W tym celu SAS dąży do stworzenia zrównoważonych podróży, w formie różnych inicjatyw, takich jak biopaliwo, nowe samoloty o niższym zużyciu paliwa i emisjach, a także poprzez ograniczenie marnowania żywności i wykorzystania tworzyw sztucznych na pokładzie”, mówi Rickard Gustafson, CEO, SAS.

Inne ekscytujące letnie wiadomości to bezpośrednie loty z Kopenhagi do Cornwall Newquay. Polska nadal przyciąga turystów ze Skandynawii, a SAS otwiera  bezpośrednią trasę do Szczecina z Kopenhagi.


SAS Scandinavian Airlines - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D