Cresa Polska sp. z o.o.: PKO Leasing rozwija działalność w Łodzi

12-07-2019

Oddział sprzedaży PKO Leasing wynajął biuro w kompleksie Symetris Business Park w Łodzi. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa.

PKO Leasing należy do Grupy Kapitałowej PKO Banku Polskiego. Od powstania w 1999 roku nieprzerwanie wspiera zarówno małe i średnie firmy, jak i duże korporacje w różnych branżach. Zapewnia szeroką sieć sprzedaży w całym kraju oraz mobilnych doradców i oferuje najwyższy poziom obsługi. Spółka jest liderem na polskim rynku leasingu. Siedziba firmy znajduje się w Łodzi. Nowe biuro, o powierzchni około 370 mkw., w Symetris Business Park przeznaczone jest dla oddziału sprzedaży firmy PKO Leasing.

- Przygotowując ofertę dla PKO Leasing wzięliśmy pod uwagę wszystkie potrzeby klienta. Cieszymy się, że budynek Symetris Business Park odpowiedział w pełni na wymagania oddziału sprzedaży PKO Leasing w Łodzi. Najemca już wprowadził się na nową powierzchnię – mówi Marta Pyziak, Dyrektor łódzkiego biura firmy Cresa Polska.

Kompleks Symetris Business Park składa się z dwóch dziesięciopiętrowych budynków o powierzchni użytkowej 9 500 mkw. każdy, które umożliwiają elastyczną aranżację przestrzeni biurowej zgodnie z potrzebami nowoczesnych firm. Symetris Business Park to także wyjątkowa lokalizacja w pobliżu głównej arterii komunikacyjnej Łodzi, która pozwala na szybki i wygodny dojazd z każdej części miasta. Dobre połączenie kompleksu z głównymi drogami dojazdowymi gwarantuje także sprawny dojazd z okolicznych miejscowości i największych miast Polski.


Cresa Polska sp. z o.o. - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D