Newby London: Informuje o współpracy z Brytyjskim Projektantem Mody Matthew Williamsonem

22-08-2019

W ramach pierwszej współpracy tego rodzaju, brytyjski projektant Matthew Williamson nawiązał współpracę z luksusową firmą herbacianą Newby Teas, efektem współpracy jest limitowana kolekcja wysokiej jakości herbat w misternie zaprojektowanych opakowaniach.

Współpraca jest najnowszym przedsięwzięciem Matthew Williamsona, który od czasu swojego debiutu na Londyńskim Tygodniu Mody w 1997 r. odniósł wielki sukces w modzie, projektowaniu wnętrz i sprzęcie domowym. Kolekcja zawiera trzy mieszanki herbat stworzone we współpracy z Matthew Williamsonem. Wykonane na specjalne zamówienie  mieszanki są prezentowane w przyciągających wzrok opakowaniach zaprojektowanych przez brytyjskiego projektanta.
Williamson był osobiście zaangażowany w projekt, kierując projektem według własnych preferencji, a także degustując różne mieszanki herbat, biorąc pod uwagę kolekcję. Znany ze swoich śmiałych i żywych projektów, Williamson czerpał inspirację z indyjskiego regionu Radżastan, aby tworzyć stworzyć print oparty na oryginalnych akwarelach, z których każdy odzwierciedla aspekt wybranej herbaty i jej dziedzictwa.

„Indie to mój ulubiony cel podróży”, mówi Williamson. „Byłem tam już ponad 40 razy; pierwszą podróż odbyłem w wieku 18 lat I z miejsca się zakochałem. Od dawna czerpię stamtąd inspiracje w mojej pracy, jestem zafascynowany kolorami, żywiołowością, różnorodnością I kunsztem. Nie mógłbym przygotować tej kolekcji bez złożenia hołdu jednemu z miejsc narodzin herbaty i mojemu domowi.”

Przepiękne puszki skrywają w sobie 3 wyjątkowe herbaty: Maharaja’s Breakfast (czarna herbata Assam), Exotic Earl Grey (herbata z olejkiem z gorzkiej pomarańczy i płatkami róży) oraz Jasmine Rose Garden (zielona herbata z różą i jaśminem). Do wyboru będzie także pudełko zawierajace wszystkie 3 produkty.

Najwyższej jakości liście herbaty wraz z kwiatowymi dodatkami, ukryte w pięknych opakowaniach będą idealnym prezentem dla bliskiej osoby bądź partnera biznesowego, a także przyjemnym uzupełnieniem każdego jesiennego dnia.

Produkt dostępny od października 2019 na stronie www.newbyteas.pl


Newby London - więcej aktualności i informacji

 

Projekt i wykonanie i2D