Radisson Collection Hotel, Warsaw: Radisson Collection w Warszawie ponownie otwiera swoje drzwi z nowym programem czystości i bezpieczeństwa!

22-06-2020

Po czasowym zamknięciu, 22 czerwca 2020 r. hotel Radisson Collection w Warszawie ponownie otworzy swoje drzwi! Aby zapewnić pełne bezpieczeństwo i ochronę gości, członków zespołu oraz partnerów biznesowych, hotel wdrożył „Protokół bezpieczeństwa grupy hoteli Radisson” - jest to nowy program dogłębnych procedur czyszczenia i dezynfekcji.

„Naszym celem jest zapewnienie wszystkim gościom najbezpieczniejszych doświadczeń z pobytu, dlatego dodatkowo wzmocniliśmy istniejące już rygorystyczne wytyczne dotyczące higieny, czystości i dezynfekcji, tak aby zapewnić naszym gościom komfortowy i bezpieczny pobyt. Cieszymy się z ponownego otwarcia naszych drzwi i czekamy na ponowne przyjęcie wszystkich gości.”, komentuje Marco Eichhorn, dyrektor generalny hotelu Radisson Collection w Warszawie. 

Nowe wytyczne obejmują stacje odkażające do rąk przy wszystkich wejściach, stosowanie środków ochrony osobistej, ekranów ochronnych, mierzenie temperatury gości oraz pracowników, zwiększoną i rejestrowaną częstotliwość czyszczenia i dezynfekcji oraz dystans społeczny we wszystkich obszarach hotelu, w tym w salach konferencyjnych, restauracjach i biurze. 

Ten szczegółowy protokół bezpieczeństwa został stworzony we współpracy z SGS, wiodącą na świecie organizacją zajmującą się kontrolą, weryfikacją, testowaniem i certyfikacją obiektów.

W Warszawie przy ul. Grzybowskie okna w fasadzie hotelu Radisson Collection każdego wieczora ogłaszają ile dni pozostało do ponownego otwarcia. Układające się w wielkie cyfry światła to znak, że trwa długo wyczekiwane odliczanie do uroczystego powitania pierwszych gości. Oprócz świetlnej iluminacji, hotel uruchomił niezwykle korzystną ofertę Staycation 2020, podczas której każdy  gość za pobyt powyżej 2 nocy otrzymuje do wykorzystania 50 € oraz śniadanie. Więcej informacji: https://bit.ly/37GECIC 

Grupa hoteli Radisson wprowadza rozszerzenie swoich zasad bezpieczeństwa w postaci protokołu składającego się z 20 zasad oraz dodatkowego protokołu z 10 zasadami zapewniającymi bezpieczeństwo gości podczas organizacji spotkań i konferencji. Rozważane zasady obejmują:
•    Zwiększoną częstotliwość czyszczenia i dezynfekcji we wszystkich obszarach hotelu, zwracając szczególną uwagę na przedmioty najczęściej dotykane.
•    Stacje z alkoholowym środkiem do dezynfekcji rąk i rękawiczkami przy wejściu oraz w miejscach publicznych hotelu.
•    Dezynfekcję wszystkich kluczy do pokoju oraz zabezpieczenie ich do momentu wydania gościom.
•    Proces ekspresowego wymeldowania dostępny dla gości w celu zminimalizowania kontaktu
z obsługą.
•    Zachęcanie do bezgotówkowych metod płatności.
•    Procedury czyszczenia i dezynfekcji w każdym pomieszczeniu.
•    Kompleksowe programy szkoleniowe w zakresie higieny i bezpieczeństwa dla pracowników.
•    Pełne wyposażenie pracowników w środki ochrony osobistej, takie jak maseczki i rękawiczki.

Aby być na bieżąco z Protokołem bezpieczeństwa hoteli Radisson Hotels, zachęcamy do odwiedzin:
https://www.radissonhotels.com/en-us/social-responsibility/health-safety

KONTAKT DLA MEDIÓW:
Ada Rusowicz-Fischer
Director of Sales and Marketing Cluster Warsaw
ada.rusowicz@radissonhotels.com   

Bartłomiej Kaproń
Cluster Marketing Executive
bartlomiej.kapron@radissonhotels.com 


Radisson Collection Hotel, Warsaw - więcej aktualności i informacji

 

Projekt i wykonanie i2D