Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o.: Cushman & Wakefield z nowymi osobami w Zespole Zarządzającym Asset Services

27-07-2021
 


 

Międzynarodowa firma doradcza Cushman & Wakefield ogłosiła zmiany w strukturze działu Asset Services. Do Zespołu Zarządzającego Asset Services dołączają Paulina Bauer, w roli szefa działu Retail i Małgorzata Kita pełniąca rolę szefa działu Client Finance.

 

Paulina Bauer jest związana z Cushman & Wakefield od grudnia 2020 roku, gdzie dołączyła w roli Portfolio Managera odpowiedzialnego za portfel nieruchomości handlowych. Obejmując nowe stanowisko szefa działu Retail do jej kluczowych obowiązków należy optymalizacja procesów biznesowych zgodnie ze standardami firmy, koordynacja i bieżące wsparcie zespołów nieruchomościowych oraz wsparcie techniczne, a także rozwój linii biznesowej zarządzania nieruchomościami. Paulina posiada siedemnastoletnie doświadczenie zawodowe w zakresie zarządzania nieruchomościami i aktywami oraz relacji z najemcami, a także zarządzania zasobami ludzkimi. Kompetencje zawodowe rozwijała pracując jako Center Manager dla takich firm jak Neinver, AIG/Lincoln, Cefic Polska i Atrium Poland, a także odpowiadała za zarządzanie centrami handlowymi jak Wola Park, Atrium Reduta, Atrium Targówek i Galeria Słoneczna. Jest także odpowiedzialna za sukces Factory Outlet i Futura Park w Krakowie. W ostatnich latach pełniła rolę Dyrektora Biura Zarządzania Nieruchomościami, gdzie zarządzała portfelem 19 obiektów handlowych w całej Polsce, w tym lokali usługowych, parków handlowych, mieszkań i domów studenckich.

 

Małgorzata Kita posiada 20-sto letnie doświadczenie w branży finansowej, w tym ponad 14 lat w sektorze nieruchomości. Pracowała w takich firmach jak DTZ i Cushman & Wakefield i zdobywała umiejętności z zakresu finansów, kontroli, księgowości, audytu oraz miała możliwość dogłębnego zrozumienia zarządzania nieruchomościami. Małgorzata specjalizuje się w zakresie doradztwa finansowego dla zarządców nieruchomości oraz posiada, poparte sukcesami, zrozumienie B2B w zakresie optymalizacji kosztów. Uzyskała również Certyfikat Lidera Doskonałości Operacyjnej. Jej doświadczenie obejmuje również mobilizację wielu projektów i portfeli nieruchomości komercyjnych. Obecnie, w roli Head of Client Finance, kieruje 100 osobowym zespołem specjalistów finansowych i odpowiada za sprawozdawczość finansową i operacyjną oraz budżetowanie i przygotowywanie analiz due diligence.

 

W imieniu swoim oraz całego zespołu Leadership Asset Services, chciałabym bardzo serdecznie powitać Paulinę i Małgorzatę w gronie liderów, podziękować za dotychczasowe zaangażowanie oraz życzyć dalszych sukcesów w budowaniu stabilnych zespołów i w osiąganiu założonych celów biznesowych – mówi Zuzanna Paciorkiewicz, Co-Head of Asset Services CEE, Cushman & Wakefield.

 

Cushman & Wakefield Polska Sp. z o.o. - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D