BALAJCZA Linguistic Services: Warsztaty online z BALAJCZA „Wielokulturowość w biznesie”

23-09-2021
Warsztaty online z BALAJCZA
Wtorek, 28 września 2021 r.
godz. 11:00-12:00


 

„Wielokulturowość w biznesie”
 
 Obsługa klienta powinna być jednym z najważniejszych i najlepiej dopracowanych obszarów działania firmy. Możesz sprzedawać świetny produkt lub usługę, ale zaniedbanie obsługi klienta przysłoni wszystkie zalety oferty i wysiłki włożone w pracę nad nią. Dlatego tak ważne jest świadome i efektywne zarządzanie wielokulturowością w biznesie.
 
W trakcie spotkania dowiesz się:
 
Jak zbudować zaufanie u klientów z różnych stron świata?
Co mówi o Tobie Twoja wizytówka?
Kto powinien pojawić się na spotkaniu biznesowym?
A przede wszystkim, jak nawiązywać bliskie relacje w wirtualnym środowisku?
O budowaniu relacji i efektywnej współpracy opowie:
 
Monika Guzek – Trenerka międzykulturowa, project manager i wykładowczyni akademicka. Prezeska SIETAR Polska. Prowadzi projekty strategiczne marketingowe, a także odpowiada za wdrażanie produktów na rynki zagraniczne i ich adaptację do wymagać tychże rynków. Od 11 lat realizuje się w obszarze marketingu B2B i B2C, aktywnie wspierając działy handlowe i dostosowując metody wsparcia sprzedaży do lokalnych preferencji klientów. Posiada bogate doświadczenie międzynarodowe: pracowała w Polsce, Niemczech, Chinach i Indonezji, a od dwóch lat dzieli swoje życie pomiędzy Polskę i Portugalię. 
Spotkanie zostanie przeprowadzone w języku polskim.
 
W celu potwierdzenia obecności prosimy o kontakt:
Timea Balajcza, spotkania@balajcza.pl
tel.: +48 601 913 446
 
 
Zapisując się na webinar, zgadzasz się na przesłanie informacji marketingowych od BALAJCZA sp. z o.o. i przetwarzanie danych osobowych zgodnie z Polityką ochrony danych osobowych zamieszczoną na stronie www.balajcza.pl.
Informujemy, iż udział w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA” jest tożsamy z wyrażeniem zgody na wykorzystanie i rozpowszechnienie przez organizatora, czyli BALAJCZA sp. z o.o. (KRS 0000659805), wizerunku osób uczestniczących w „Śniadaniach online z BALAJCZA” oraz „Warsztatach online z BALAJCZA”, przewidzianej w art. 81 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

BALAJCZA Linguistic Services - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D