Newmark Polska Sp. z o.o.: Grupa Kapitałowa Specjał zwiększa powierzchnię magazynową

29-09-2021

Warszawa (28 września 2021 r.) – Grupa Kapitałowa Specjał, lider branży dystrybucji produktów spożywczych z polskim kapitałem, zdecydowała się powiększyć o 1.400 mkw. powierzchnię magazynową warszawskiego oddziału mieszczącego się w parku Panattoni Park Konotopa II. Najemcę reprezentowała firma doradcza Cresa Polska. 
 
Grupa Kapitałowa Specjał istnieje na polskim rynku od 1990 r. Aktualnie posiada ona 19 oddziałów zlokalizowanych na terenie całego kraju, ponad 10.200 sklepów franczyzowych (w ramach sieci Nasz Sklep, Livio, Rabat Detal, Market Plus) oraz obsługuje ok. 20.000 sklepów detalicznych. Na jej sukces pracuje niemal 5.500 pracowników, w tym ponad 360 przedstawicieli handlowych i koordynatorów sieci franczyzowych. Mimo że działalność Grupy Specjał koncentruje się na branży FMCG, to posiada ona również marki z branży medycznej czy ochrony osób i mienia czy finansowej.
 
Na rynku nowoczesnych obiektów oferujących powierzchnię magazynową Panattoni Park Warszawa Konotopa II wyróżnia się doskonałą lokalizacją. Obiekt znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie autostrady A2, dzięki czemu transport produktów w różnych kierunkach może odbywać się szybko i sprawnie. Oferowana w ramach Panattoni Park Warszawa Konotopa II powierzchnia magazynowa jest dostosowana do potrzeb firm z wielu branż. Aby zapewnić najemcom i ich pracownikom optymalne warunki, w obiekcie zastosowano oświetlenie LED, a odpowiedni poziom bezpieczeństwa zapewnia całodobowa ochrona. 
 
– Pandemia nie przeszkodziła Grupie Kapitałowej Specjał w realizacji założonych celów. Dynamiczny rozwój spowodował, że potrzeby najemcy w zakresie powierzchni magazynowej wzrosły. Podpisanie kolejnej umowy oznacza możliwość poszerzenia asortymentu. Cieszymy się, że udało nam się wynegocjować korzystne dla naszego Klienta warunki najmu – mówi Miłosz Borkowski, Senior Associate w firmie Cresa Polska.Newmark Polska Sp. z o.o. - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D