MARUTA WACHTA spółka komandytowa: NOWI PARTNERZY W KANCELARII MARUTA WACHTA

3-01-2022

Kancelaria Maruta Wachta wchodzi w 2022 r. z wielką energią, świeżymi pomysłami i… nowymi partnerami! Do tego grona dołączają bowiem: radczyni prawna Małgorzata Kurowska i adwokat Paweł Tobiczyk.
 

Nowi partnerzy od lat współpracują z kancelarią, posiadają bogate doświadczenie zawodowe oraz doskonałe zrozumienie rynku i oczekiwań klientów. Reprezentują różne praktyki, co dowodzi tego, że kancelaria stawia na ciągły rozwój, a tym samym oferuje swoim klientom wsparcie pochodzące z różnych dziedzin prawa.
 
Małgorzata Kurowska specjalizuje się w zagadnieniach związanych z cyberbezpieczeństwem oraz digitalizacją procesów biznesowych. Realizuje projekty związane z usługami zaufania, identyfikacją elektroniczną oraz te związane z technologią blockchain. W kancelarii rozwija zespół eIDAS / security / blockchain.
 
Paweł Tobiczyk specjalizuje się w prawnych aspektach e-commerce i digital marketingu, prawie konsumenckim oraz ochronie danych osobowych. Zajmuje się także kwestiami związanymi z ochroną informacji prawnie chronionych, sztuczną inteligencją i prawem nowych technologii. W kancelarii rozwija praktykę e-Commerce & digital business.
 
Ostatnie dwa lata pokazały siłę i konieczność stosowania rozwiązań cyfrowych w biznesie. Awanse partnerskie Małgorzaty i Pawła potwierdzają, że zarówno wsparcie prawne dla budowy i rozwoju e-businessu oraz obszaru digital, jak również kwestie bezpieczeństwa cyfrowego są jednymi z kluczowych priorytetów rozwoju naszej kancelarii – powiedział Marcin Maruta, partner zarządzający kancelarii Maruta Wachta.
 
Bardzo się cieszę z awansu Pawła i Małgorzaty. Już w pierwszych ich dniach pracy w Kancelarii dostrzegliśmy ich wielki potencjał i gotowość do realizacji najtrudniejszych zadań. Ciężka praca oraz zaufanie, na które oboje zapracowali, sprawiły, że decyzja o awansach była jednomyślna i oczywista – podkreślił Marcin Serafin, partner w Kancelarii.
 
Kancelaria Maruta Wachta jest aktywna na rynku od niemal 30 lat. Od lat specjalizuje się w prawie nowych technologii. Firma zatrudnia ponad 60 prawników. Główne specjalizacje to TMT, ochrona danych osobowych, prawo kontraktów i spółek, fuzje i przejęcia (M&A), e-commerce, rozwiązywanie sporów, cloud, gaming, praktyka karna, czy też prawo zamówień publicznych.

 


MARUTA WACHTA spółka komandytowa - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D