Newmark Polska Sp. z o.o.: Firma Royal Impero wynajęła powierzchnię magazynowo-biurową w Panattoni Park Sosnowiec I

21-02-2022

Działająca w branży TSL firma Royal Impero jest nowym najemcą w Panattoni Park Sosnowiec I – wynajęła 2.655 mkw. powierzchni magazynowo-biurowej. Aby znaleźć optymalną lokalizację, spółka skorzystała ze wsparcia ekspertów z firmy doradczej Newmark Polska.

Royal Impero specjalizuje się w przewozie i usługach magazynowania towarów na rzecz swoich klientów. Spółka oferuje transport zarówno krajowy, jak i międzynarodowy. Rzetelne podejście do powierzonych jej zleceń ma swoje odzwierciedlenie m.in. we wzroście liczby klientów.

Hub logistyczny Panattoni Park Sosnowiec I położony jest we wschodniej części aglomeracji śląskiej i składa się z kilkunastu nowoczesnych budynków magazynowych. Aby zapewnić najemcom jak najlepsze warunki prowadzenia operacji, do budowy Panattoni Park Sosnowiec I wybrano teren położony bezpośrednio przy drodze ekspresowej S1 oraz blisko autostrady A4. Dla klientów z branży logistycznej nie bez znaczenia jest też dostęp do oddalonego o ok. 10 km kolejowego Euroterminala Sławków, który łączy Europę, Rosję i Chiny.

– Nasz Klient miał sprecyzowane wymagania co do lokalizacji powierzchni magazynowo-biurowej, ponieważ zależało mu na niewielkiej odległości od śląskiego oddziału firmy. Powierzchnia w Panattoni Park Sosnowiec I w pełni odpowiada tym potrzebom. Royal Impero przejęło już jednostkę i rozpoczęło działalność w nowym obiekcie. Cieszymy się, że mogliśmy wesprzeć spółkę i sprostaliśmy jej oczekiwaniom – mówi Michał Kozar, Associate w Dziale Powierzchni Przemysłowych i Magazynowych w firmie w Newmark Polska.

Więcej informacji na temat publikacji TUTAJ


Newmark Polska Sp. z o.o. - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D