Orsted Polska Sp. z o.o.: Dołącz do globalnego centrum kompetencyjnego w Polsce

29-06-2022

.
Budujemy globalne centrum kompetencyjne w Warszawie

W Warszawie budujemy centrum gromadzące profesjonalistów z branży inżynieryjnej, budowlanej, zaopatrzeniowej i operacyjnej (ang. EPCO), aby torować drogę w procesie zielonej transformacji.  
 
To miejsce będzie częścią ściśle współpracującej ze sobą sieci ośrodków gromadzących specjalistów z branży inżynieryjnej, budowlanej, zaopatrzeniowej i operacyjnej, którzy wspólnie będą tworzyć projekty w zakresie energii odnawialnej. Nasze zespoły ekspertów wytyczą drogę dla produkcji energii odnawialnej w przyszłości na całym świecie.  
 
W tym roku planem Ørsted jest stworzenie w Polsce globalnego interdyscyplinarnego zespołu inżynierów o ambitnych planach na przyszłość.

SPRAWDŹ LISTĘ WOLNYCH STANOWISK

Dlaczego warto do nas dołączyć?  

Jest to okazja, aby być częścią czegoś większego. Będąc inżynierem w naszym warszawskim biurze, wraz z siecią krajowych i międzynarodowych specjalistów będziesz pracować nad aktualnie największymi wyzwaniami na świecie.  

Dołączysz do firmy o skandynawskich korzeniach, gdzie będziesz wspólnie budować sukces w przyjaznym środowisku pracy. Wspieramy pracowników, zapewniając im szkolenia i inwestując w ich rozwój osobisty i zawodowy.

  • Praca nad pełnymi wyzwań zadaniami wraz z innymi ekspertami z branży
  • Zdobywanie wiedzy u boku najlepszych specjalistów  
  • Praca w firmie odgrywającej wiodącą rolę w transformacji ekologicznej. Tworzenie przyszłościowych technologii w zakresie odnawialnej energii.
  • Środowisko pracy sprzyjające współpracy oparte na zaufaniu, szacunku i otwartości   
  • Ciągły rozwój zawodowy i osobisty   
  • Skandynawska kultura pracy wspierająca równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym oraz promująca elastyczność

Świętujemy dekadę obecności w Polsce – jednym z najszybciej rozwijających się rynków światowych w firmie Ørsted
 
Nasze korzenie w Polsce sięgają lat 90. Wtedy nie byliśmy jeszcze światowym liderem zielonej energii. Ponad dziesięć lat temu otworzyliśmy biuro w Warszawie. Aktualne nasz zespół tworzy 300 specjalistów w dziedzinie technologii cyfrowych i handlu wspierających globalne operacje finansowe i informatyczne.  
 
W 2021 roku podjęliśmy śmielsze kroki w zakresie transformacji energetyki ekologicznej w Polsce, obejmując wraz z PGE po 50% udziałów w projektach rozwoju największej farmy wiatrowej Baltica 1 i Baltica 2.   
 
Po dziesięcioleciach działań w Polsce jesteśmy gotowi do dalszego rozwoju jednego z naszych najszybciej zmieniających się rynków światowych. Zaczniemy od specjalistów projektujących lepszą przyszłość. 

SPRAWDŹ LISTĘ WOLNYCH STANOWISK


Orsted Polska Sp. z o.o. - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D