Medicover Poland: E-book „Jak kompleksowo zadbać o zdrowie fizyczne, psychiczne i społeczne pracowników?”

24-11-2022

W jakich obszarach zdrowia pracownicy najbardziej potrzebują dziś wsparcia? Jak go udzielić? Jak pandemia wpłynęła na zdrowie i co to oznacza dla pracodawców i działów HR? Jakie zagrożenia dla zdrowia – oprócz COVID-19 – przyniósł rok 2020 i 2021, co było najczęstszą przyczyną zwolnień lekarskich? Jakie koszty generuje absencja pracownicza?

Tego, i nie tylko tego, można dowiedzieć się z e-booka „Jak kompleksowo zadbać o zdrowie fizyczne, psychiczne i społeczne pracowników?”, który powstał na podstawie danych z najnowszego Raportu Medicover „Praca. Zdrowie. Ekonomia. Perspektywa 2022”*.
Do współpracy przy e-booku zaprosiliśmy wielu cenionych specjalistów, z różnych dziedzin, którzy rzucili nowe światło na dane pochodzące z naszego corocznego raportu. Dzięki temu można je oglądać z innej, nowej perspektywy, a pozyskiwana w ten sposób wiedza jest pełniejsza. E-book będzie źródłem cennych informacji dla pracodawców, działów HR, menedżerów. Zaciekawi wszystkich, którym bliska jest zarówno troska o każdy aspekt zdrowia pracowników, ich wellbeing, jak i o zmniejszenie absencji, większe zaangażowanie w pracę oraz o lepsze wyniki finansowe firmy.

*Tegoroczny raport oparty jest na danych medycznych z lat 2019-2021 gromadzonych w elektronicznej historii choroby ponad 470 000 pracowników będących pod opieką medyczną Medicover.

  • Aby pobrać raport w wersji polskiej kliknij tutaj
  • Raport w wersji angielskiej do pobrania tutaj

Medicover Poland - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D