Kinnarps Polska: wyposażył Punkt Zwrotny w swoje artykuły.

6-10-2023

21 września 2023 r. na Żeraniu w Warszawie odbyło się otwarcie Punktu Zwrotnego – nowatorskiego miejsca edukacji ekologicznej. Jednym z partnerów przedsięwzięcia jest firma Kinnarps, która wyposażyła placówkę w ergonomiczne i przyjazne dla środowiska meble przeznaczone do sektora edukacyjnego.

Wybór mebli do tego projektu był dobrze przemyślany. Zależało nam, aby produkty Kinnarps uzupełniały narrację edukacyjną EkoCentrum. Nasze meble prezentują przykłady wykorzystania surowców pochodzących z recyklingu, a także przedłużania żywotności produktów w duchu zrównoważonego rozwoju, który stanowi jeden ze strategicznych fundamentów naszej marki  – wyjaśnia Aleksandra Krawsz-Kubica, Marketing & PR Director w Kinnarps Polska.

Kinnarps wyposażył Punkt Zwrotny w meble przeznaczone do placówek oświatowych, które oprócz walorów estetycznych i użytkowych, niosą ważne proekologiczne przesłanie. Zrównoważony rozwój stanowi część DNA firmy Kinnarps, dlatego współpraca z Punktem Zwrotnym jest ważna ze względu na wspólną misję edukacyjną i promowanie proekologicznych postaw.


Kinnarps Polska - więcej aktualności i informacji

Projekt i wykonanie i2D